26-09-2020

6 kuud

inimese kohta /

600€

Avaleht Kursused

Enesetervendamine. Enesetaastamine. Biosensoorsed meetodid tervendamises ja eneseregulatsioonis.

Enesetervendamine. Enesetaastamine. Biosensoorsed meetodid tervendamises ja eneseregulatsioonis.

Juhendaja

Tatjana Semenko

Kategooria

Edukus Heaolu Müstika Telekinees Tervendamine Tervis
PETERBURI BIOSENSOORSE PSÜHHOLOOGIA INSTITUUDI KURSUS TARTUS:
«ENESETERVENDAMINE. ENESETAASTAMINE. BIOSENSOORSED MEETODID TERVENDAMISES JA ENESEREGULATSIOONIS, PSÜHHOENERGEETILINE KAITSE”
Kursus on suunatud inimestele, kes oma soovivad leida uusi võimalusi stressi, koormuse, emotsioonide ja pingetega toime tulemiseks oma igapäeva elus, tööl, peres, suhetes. Inimestele kes otsivad uut kvaliteeti suhetes iseenda ja ümbritsevaga.
St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide ja selle juhi Vladimir Tonkovi poolt on välja töötatud unikaalne peenetundelise taju arendamise süsteem, mille tulemusena aktiveeruvad ulatuslikud protsessid organismi ja psüühika reservis olevate võimaluste arenguks. Praktikate tulemusena toimub inimese füüsilise keha ja psüühiliste sfääride sügav tervenemine, areneb intuitsioon ja mälu, omandatakse igapäevased oskused enesetaastamiseks ja stressisituatsioonidest väljumiseks.
Instituudi poolt välja töötatud lähenemisviis omab sügavat praktilist ja ka teoreetilist baasi, programmi põhialused omavad teaduslikult registreeritud ja patenteeritud kaitset ning litsentsi, mille alusel antakse neid meetodeid edasi seminaride ja pikaajaliste kursuste vormis nii Venemaal kui ka kõikjal välismaal.
Programmi aluseks on mitmekümneaastased uuringud inimese psüühilistest protsessidest ja nende seotusest organismi rakkude füsioloogiliste funtsioonide ning väliste energoinformatsiooniliste energiavahetuslike protsessidega.
 
Juhendajad:
- Tatjana Semenko - Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi õppejõud ja juhtivspetsialist, konsultant psüühilise ja füüsilise tervise ja suhete alal, 20-aastase kogemusega tervendaja. Instituudi teadusliku telekineesi uurimise osakonna juhataja, Venemaa
2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel, rahvusvahelise konkursi „Kaasaegsed meetodid psühholoogias ja pedagoogikas“ diplomant (UNESCO-UNISEF 2012).
- Olga Bulkina – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi õppejõud, biosensoorse psühholoogia spetsialist, kes on spetsialiseerunud organismi noorenemise ja tervenemise protsesside uurimisele ja vastavate spetsiaalsete praktikate õpetamisele.
Kursus toimub eestikeelse tõlkega.
 
Kursusel omandatavad teadmised ja oskused:
* Praktilised teadmised organismi enesetaastamise, enesetervendamise ja eneseregulatsiooni võimete kohta. Enesetervendamine, kui inimese loomulik võime.
* Enesetunnetuse arendamine. Inimese seisundi diagnoosimine (enda ja ümbritsevate).
* Töövõime säilitamise ja tõstmise meetodid tööpäeva jooksul tavalistes tingimustes ja äärmusliku koormuse juhtudel.
* Peenateeria ja teadvuse suunamise oskused.
* Mittekontaktne ja kontaktne bioenergeetiline massaaž.
* Hingamine – kui enesetaastamise võimsaim instrument.
* Psühhoenergeetiline kaitse. Mõjutamiste alt ära minek.
 
Kursuse programm:
1. Energia- ja informatsioonivahetuslike protsesside teooria ja praktika.
- Energia ja informatsioon. Energeetilisus. Mateeria kui eri tiheduslik ainelisus – peenmateriaalsus ja substantsid. Energiakandja mõiste, selle teisenemise ja ümberpaiknemise printsiibid. Materiaalsuse aspektid.
2. Inimene kui erinevatest tihedustest koosnev olend.
- Kihiliselt-jaotunud mateeria olemus. Teadvuse kihiliselt-läbiv iseloom. Organismi bio-energo-informatsiooniline olemus.
- Meridiaanide süsteem.
- Energiat muundavate tsoonide ehk energiakeskuste süsteem.
- Kõrge intensiivsusega energia kanalid.
- Väljad, kihid, helendused ja muud ilmingud. Eeterlikud ja muud peenmaterjaalsed osised.
3. Psüühika ja psüühilised protsessid.
- Psüühika materiaalne olemus. Psüühika kui protsess inimese füüsilise keha ja hinge vahel. Psüühika määratlemine inimese materiaalsuse osana.
- Telekinees kui efekt, mis tõestab inimese võimet mittekontaktselt ja ka suure vahemaa tagant mõjutada füüsilisi objekte Telekinees, kui “ime” toimumise ja paratervendamise alus.
4. Enesetunde reguleerimise ja enesetervendamise alused.
- Psühho-füüsilise enesetaastamise oskused. Psüühika reguleerimise bioenergeetilised ja hingamisega teostatavad tehnikad. Psüühiline häälestus – kui enesereguleerimise ja protsesside juhtimise faktor. Enesevaatlemisse süüvimine.
- Toitumise ja erinevate vahetusprotsesside küsimused.
- Hingamine, liikumine ja heli kasutamine. Paratervendamise ja enesetervendamise biosensoorsed aspektid.
- Tervis, kui suhete ja energeetiliste seoste süsteem - inimestega, esemetega, sündmustega, nähtustega, egregoridega jt.
- Energeetiline täitumine. Psühhoenergeetiline kaitse.
5. Kontaktne- ja mittekontaktne bioenergeetiline massaaž.
- Häälestumise praktikad. Biosensoorsed meetodid meridiaansüsteemi, sõrmekanalite ning bioväljade aktiveerimiseks, töö peenmateeria tompudega, voogudega, projektsioonidega. Mittekontaktsed meetodid organismi sisemiste struktuuride ja organite mõjutamiseks.
- Spetsiaalsed meetodid psüühika aktiveerimiseks ja koormusvõimsuse kasvatamiseks.
- Kontaktne- ja mittekontaktne bioenergeetiline massaaž. Kudede ja rakkude taastamine.
- Biosensoorsed hingamise psühhotehnikad.
6. Hingamise roll inimese elus.
- Hingamise füsioloogilised alused. Hingamine ja bioenergiavahetuslikud protsessid. Hingamine ja psüühilised protsessid. Hingamine kui eneseregulatsiooni vahend. Biosensoorse hingamise tüübid ja nende eripärad.
- Tervenemine, kui protsess liikumisel enda Allikasse.
Kõigi teemade kohta praktikad vajalike seisundite ja praktiliste oskuste omandamiseks.
 
Toimumisajad:
1) 26 - 27 september 2020
2) 24 - 25 oktoober 2020
3) 21 - 22 november 2020
4) 19 - 20 detsember 2020
5) 23 - 24 jaanuar 2021
6) 27 - 28 veebruar 2021
Kestvus: algusega laupäeval kell 11:00 kuni 17:00 pühapäeval kell 9:00 kuni 15:00
Kursuse pikkus: 6 kuud ( 6 kahepäevast sessiooni nädalavahetuseti üks kord kuus).
 
Osalemise tingimused:
a) Eelnev kogemus energopraktikates ei ole nõutud.
b) Kursuse sesside vahelisel ajal on nõutud kodutöö tegemine ja kord nädalas on võimalik koos praktiseerida.
c) Kogu kursuse jooksul on lubatud puududa ühel korral mõjuval põhjusel.
d) Kursusega liituda saab ainult esimesel või teisel korral, hiljem enam liituda ei saa.
 
Hind: Kursuse maksumus on 690 eurot/ kokku 6 osa. Ühe korra hind eraldi iga korra eest tasudes on 125 eurot/kord.
NB! Kuni 20. septembrini 2020 registreerudes ja tasudes on soodushind 600 eurot! Kohapeal tasudes 690 eurot.
Pikkadel kursustel osalejatele ja Biosensoorse Psühholoogia Spetsialistide Ettevalmistussüsteemi liikmetele teise samaaegse kursuse puhul hind -50%
 
Toimumine: Tartus, Riia mnt 35, II korrusel, Juunika Koolitused Koolituskeskuses.
Kaasa võtta mugavad harjutamise riided (soovitavalt puuvillased dressid) siseruumis harjutamiseks ning kaustik ja harilik pliiats.
Kõigile kursuse edukalt läbinutele väljastab Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut sertifikaadi, mis tõendab kursuse teemade ja vajalike praktiliste oskuste omandamist. Sertifikaat väljastatakse kas inglise või vene keelsena.
 
Soodushinnaga registreerimine: vajalik on eelregistreerimine hiljemalt 20.septembriks 2020 minnes….. või e-mailile: info@biosens.ee
Ühe korra kaupa tasumisega registreerimine: vajalik on eelregistreerimine e-mailile: ger-da@hotmail.com hiljemalt 24. septembriks 2020.
Osalustasu kanda 24. septembriks 2020 Biosensoorse Psühholoogia Instituut OÜ a/a EE887700771001978253 Selgitusse märkida: Tartu kursuse osalustasu 1 korra eest (125). Arve saamiseks saata rekvisiidid kohe registreerudes kursusele.
 
Lisainfo: www.biosens.ee
FaceBookis: Leht: Biosensoorse Psühholoogia Instituut ja Grupp: Bioenergeetika Kursused Eestis
Tel: 56646839 Gerda Valk, ger-da@hotmail.com

Sildid :

Juhendajad

Tatjana Semenko

Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist
VAATA LÄHEMALT

Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist

PETERBURI BIOSENSOORSE PSÜHHOLOOGIA INSTITUUDI KURSUS TARTUS: «ENESETERVENDAMINE. ENESETAASTAMINE. BIOSENSOORSED MEETODID TERVENDAMISES JA ENESEREGULATSIOONIS, PSÜHHOENERGEETILINE KAITSE” Kursus on suunatud inimestele, kes oma soovivad leida uusi võimalusi stressi, koormuse, emotsioonide ja pingetega toime tulemiseks oma igapäeva elus, tööl, peres, suhetes. Inimestele kes otsivad uut kvaliteeti suhetes iseenda ja ümbritsevaga. St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide ja selle […]

Osalustasu : 600€ €

Tase : Algtase Edasijõudnud

Asukoht : Riia tn 35 Tartu

Küsimusi?