01-10-2018

4 kuud

inimese kohta /

350€

Avaleht Kursused

Terve naine

Terve naine

Juhendaja

Kategooria

Edukus Naise tervis Suhted Tervendamine
Kursus toimub 01. oktoobrist kuni 17. detsembrini iganädalaselt, esmaspäeviti, kell 18:00 – 20:30, Tallinnas Biosensoorse Psühholoogia Instituudi saalis aadressil Madara 29, II korrusel. Kursus „Terve naine“ on suunatud naistele, kes on huvitatud terviklikust kontaktist iseendaga ja enesetervendamise oskuste omandamisest. Kes on terve naine? Terve naine on armunud oma elusse. Tal on lisaks korras tervisele ka terved suhted, terved eluviisid, elutahe, eneseteostus, viisil mis pakub talle rõõmu ja parajal määral ka väljakutset. Terve naine on igas mõttes elujõuline. Kursusel on meie eesmärk pakkuda läbi biosensoorsete praktikate terviklikku lähenemisviisi iseendale. Erinevate kehapiirkondadega töötades, neid sügavuti tunnetama ja tervendama õppides on võimalus sel viisil lahendada ka erinevaid teisi elulisi küsimusi. Meie füüsiline keha ja psüühika on omavahel väga seotud. Seda võime märgata erinevate kehaliste kõrvalekallete seoste näol inimese hoiakute, emotsioonide, reaktsioonide ja ka näiteks harjumustega. Bioenergeetiliste harjutuste kaudu saame muuta ennast kogu ulatuses. Kursusel keskendume neljale põhiteemale. Iga teemaga seotud kehapiirkonnale ja sellega seotud tervendamismeetodite omandamisele pühendume kolmel korral:
 • Südame piirkonna tervendamine ( 01.10; 08.10; 15.10)
 • Pea piirkonna tervendamine ( 22.10; 28.10; 05.11)
 • Vaagna piirkonna tervendamine ( 12.11; 19.11; 26.11)
 • Hormoonsüsteemi tervendamine (03.12; 10.12; 17.12)
Keha on tervik, selle erinevad süsteemid ja piirkonnad mõjutavad üksteist otseselt. Õpetatav baseerub St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi poolt aastakümnete pikkusel praktilisel kogemusel ja teaduslike uuringute tulemusel saadud teadmistel ja oskustel ning juhendajate kogemustel töös iseendaga ja oma klientidega. Biosensoorsed ehk inimese tunnetuse, tundlikkuse ja intuitsiooniga seotud meetodid loovad tingimused organismi tervenemiseks loomulikult teel, tervikuna kõikidel tasanditel. Bioenergeetilise tervendamisega on võimalik:
 • Taastada keha ja psüühika loomulik seisund ning elujõud
 • Vabaneda haigusest ja valust
 • Tasakaalustada emotsioone
 • Leevendada stressi ning sellega seotud mitmetasandilisi elulisi ja haiguslikke ebakorrapärasid
 • Kasvatada naudingutunnet ja elurõõmu
 • Lahendada erinevad elulised takistused
Olulised aspektid heade tulemuste saavutamiseks:
 • Eesmärkide seadmine
 • Huvi ennast tervendada
 • Valmisolek elulisteks muutusteks
 • Valmisolek teha koduseid ülesandeid
 • Ausus ning pühendumine iseenda suhtes
 • Avatud suhtumine uute kogemuste omandamiseks
Kohale palume tulla puhanuna ja kergelt söönuna. Vältida liigset söömist, meelemürkide ja kohvi tarbimist eelneval ning samal päeval. Vastunäidustused kursusel osalemiseks on psüühilised häired, südame kardioregulaator, rasedus, ägedas faasis olevad haigused. Kaasa võtta: Märkmik ja harilik pliiats. Mugavad heledates toonides riided harjutamiseks. Riideid saab kohapeal vahetada. Ruumis viibime sokkides või paljajalu. Toimumise aeg: 1. oktoober - 17. detsember 2018, esmaspäeviti, kl 18:00-20:30. Asukoht: Madara 29,Tallinn, II korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituut. Parkimine on tänaval tasuta. Kohal palume olla 20 minutit enne algust. Lisainfo ja registreerumine: mariajoffe@gmail.com, +37256646921. Registreerumine toimub kuni 28. september 2018. Kursusega saab liituda esimese kahe korra jooksul. Kursuse maksumus: 350 € (12 korda). Peale registreerumist tasuda ülekandega (võimalik ka arvega) Happy Living OÜ arveldusarvele EE977700771002005251, selgitusega Terve naine. Võimalus maksta ka kohapeal sularahas. Juhendajad: Maria Joffe - Bioenergeetika praktik, tervendaja ja juhendaja. Spetsialiseerunud elukvaliteedi ja heaolu tõstmisele igas elu valdkonnas. Tegelenud biosensoorika ja bioenergeetikaga alates 2002. aastast. St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel läbinud praktilised aastased ja pooleaastased süvakursused, sealhulgas: “Bioenergeetika alused”, “Biosensoorne Psühholoogia”, “Biosensoorne Psühholoogia Ettevõtluses ja Juhtimises”, “Biosensoorsed Hingamistehnikad”, “Intiimgümnastika kursus naistele”, “Tervendamine ning biosensoorne kontaktne ja mittekontaktne massaaž”, “Hiileripraktikad ja energiaravi”, “Müstiline selgeltnägemine, Inimese saatus”, Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom nr EE0010 - juhendaja assistent biosensoorses psühholoogias. Varasemalt tegelenud vabastava hingamise, külgetõmbejõu seaduse ja reiki praktikatega. Kadri Kulbas - Bioenergeetika praktik, spetsialiseerunud naise tervise ja olemusega seotud küsimustele nii tervendaja, juhendaja kui ka nõustajana. Tegelenud biosensoorsete praktikatega alates 2004. aastast. St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel läbinud praktilised aastased ja poole-aastased süvakursused: "Biosensoorne psühholoogia" (2007), "Biosensoorne psühholoogia ettevõtluses ja juhtimises" (2009), "Bioenergeetika baaskursus" (2013), "Intiimgümnastika kursus naistele" (2015), "Intiimgümnastika ja naise tervis" (2016), "Tervendamine ning biosensoorne kontaktne ja mittekontaktne massaaž" (2016), "Intiimgümnastika ja salapärane kundalini" (2017).", "Hiileripraktikad ja energiaravi" (2017); Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom nr EE005, juhendaja assistent biosensoorses psühholoogias (2017). Varasemalt tegelenud ka jooga, vabastava hingamise ja reiki praktikatega.

Sildid :

Juhendajad

Kursus toimub 01. oktoobrist kuni 17. detsembrini iganädalaselt, esmaspäeviti, kell 18:00 – 20:30, Tallinnas Biosensoorse Psühholoogia Instituudi saalis aadressil Madara 29, II korrusel. Kursus „Terve naine“ on suunatud naistele, kes on huvitatud terviklikust kontaktist iseendaga ja enesetervendamise oskuste omandamisest. Kes on terve naine? Terve naine on armunud oma elusse. Tal on lisaks korras tervisele ka […]

Osalustasu : 350€ €

Tase : Algtase Edasijõudnud

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?