15-01-2020

4 kuud

inimese kohta /

75€/kuu

Avaleht Kursused

Müstika klubi: Bioenrgeetika ja ekstrasensoorika baastreeningud

Müstika klubi: Bioenrgeetika ja ekstrasensoorika baastreeningud

Juhendaja

Gerda Smirnova-Valk

Kategooria

Baaskursus Edukus Müstika Telekinees Tervendamine

Müstika klubi: Bioenergeetika ja biosensoorika baastreeningud

Kolmapäeviti 18.30 - 21.00
15.jaanuar - 13.mai 2020.
Madara tn 29, Tallinn, Biosensoorse Psühholoogia Instituut
Uus! Skype kaudu osalemise võimalus!

Treeningud on mõeldud inimestele, kes soovivad iseennast ja oma hinge tundma õppida ning avastada milleks nad tegelikult võimelised on. Nähtused mida peetakse “imeks” on tegelikult igaühe käeulatuses.
Peenenergeetiline nägemise-, tundmise-, tajumise- oskus ja enesetaastamise, - tervendamise võime on iga inimese loomulik osa. Tänapäevase elutempo ja - stiili puhul on enamasti need oskused ja võimed "magavas" olekus. Treeningutel “äratame” spetsiaalsete praktikatega inimesele omase energeetilise aktiivsuse, elulisuse ja peidetud ressursi. See „äratus“ suunab inimese loomulikku enesetaastamise- ja tervenemise protsessi.
Treeningutel omandab osaleja eneseregulatsiooni tehnikad, mis on koheselt ellu rakendatavad mis tahes elu valdkonnas, enda ja end ümbritsevate tasakaalustamisel, taastamisel, tervendamisel ning elukvaliteedi igakülgsel tõstmisel.

Läbiviijad: Mall Kivisalu ja Gerda Valk
Mall Kivisalu – biosensoorsete psühhodistsipliinide spetsialist ja Müstika praktik. St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom praktilise psühholoogia alal, “Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises” (diplom ПП nr 171).
Gerda Valk - biosensoorsete psühhodistsipliinide spetsialist, õppejõud, Müstika praktik. St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Õppejõu tunnistus “Biosensoorsete psühhodistsipliinide valdkonna Spetsialistide välja õpetamine ja ettevalmistamine” (ПП nr,002) St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Diplom praktilise psühholoogia alal, “Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises” (Diplom ПП nr.190)

Treeningud põhinevad St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi poolt aastakümnete pikkuse praktilise kogemuse ja teaduslike uuringute tulemusel saadud teadmistel ja oskustel.

Osalustasu:
Müstika klubi kuutasu 75.- (saab tasuda kuu kaupa ette). Küsi klubi kohta täiendavat infot.
Kogu treeningute tsükkel 310.- eurot (18 korda).
Ühe korra hind 20 eurot (esimesel korral „100% raha tagasi“ garantii).

Lisainfo ja registreerimine: mall.kivisalu@gmail.com 56607452. Osalustasu kanda 13.jaanuariks 2019 a/a EE452200221068270266 OÜ Substants. Selgitusse märkida: Bioesensoorika baastreeningute osalustasu 18 korra eest (310) või Müstika klubi kuutasu (75). Tasuda võib ka kohapeal sularahas.

Kaasa võtta: Mugavad harjutamise riided (soovitavalt hallides toonides ja ühevärvilised) ning kaustik ja harilik pliiats. Treeningutele panustatud aja ja raha väärtustamisel on oluline sisemise huvi ja eesmärgi olemasolu.

Sildid :

Juhendajad

Gerda Smirnova-Valk

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist

Müstika klubi: Bioenergeetika ja biosensoorika baastreeningud Kolmapäeviti 18.30 – 21.00 15.jaanuar – 13.mai 2020. Madara tn 29, Tallinn, Biosensoorse Psühholoogia Instituut Uus! Skype kaudu osalemise võimalus! Treeningud on mõeldud inimestele, kes soovivad iseennast ja oma hinge tundma õppida ning avastada milleks nad tegelikult võimelised on. Nähtused mida peetakse “imeks” on tegelikult igaühe käeulatuses. Peenenergeetiline nägemise-, […]

Osalustasu : 75€/kuu €

Tase : Algtase Edasijõudnud

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?