09-10-2019

11 korda

inimese kohta /

180€

Avaleht Kursused

Biosensoorika baastreeningud

Biosensoorika baastreeningud

Juhendaja

Gerda Smirnova-Valk

Kategooria

Baaskursus Edukus Müstika Suhted Telekinees Tervendamine

Biosensoorika baastreeningud
Eneseregulatsiooni kolm alust: Hingamine. Plastiline liikumine. Heli moodustamine.

Kolmapäeviti 18.30 - 21.00
9.oktoober - 18.detsember 2019.
Madara tn 29, Tallinn, Biosensoorse Psühholoogia Instituut

Treeningud on mõeldud inimestele, kes soovivad iseennast ja oma hinge tundma õppida ning avastada milleks nad tegelikult võimelised on. Nähtused mida peetakse “imeks” on tegelikult igaühe käeulatuses.
Peenenergeetiline nägemise-, tundmise-, tajumise- oskus ja enesetaastamise, - tervendamise võime on iga inimese loomulik osa. Tänapäevase elutempo ja - stiili puhul on enamasti need oskused ja võimed "magavas" olekus. Treeningutel “äratame” spetsiaalsete praktikatega inimesele omase energeetilise aktiivsuse, elulisuse ja peidetud ressursi. See „äratus“ suunab inimese loomulikku enesetaastamise- ja tervenemise protsessi.
Treeningutel omandab osaleja eneseregulatsiooni tehnikad, mis on koheselt ellu rakendatavad mis tahes elu valdkonnas, enda ja end ümbritsevate tasakaalustamisel, taastamisel, tervendamisel ning elukvaliteedi igakülgsel tõstmisel.

Treeningud põhinevad St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi poolt aastakümnete pikkuse praktilise kogemuse ja teaduslike uuringute tulemusel saadud teadmistel ja oskustel.

Läbiviijad: Mall Kivisalu ja Gerda Valk
Mall Kivisalu – Bioenergeetika spetsialist ja Müstika praktik. St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom praktilise psühholoogia alal, “Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises” (diplom ПП nr 171).

Gerda Valk - Bioenergeetika spetsialist ja Müstika praktik. St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Diplom praktilise psühholoogia alal, “Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises”. (Diplom ПП nr.190)

Osalustasu: Kogu tsükkel 180.- eurot (11 korda). Võimalik maksta ka kahes osas (vastavalt kokkuleppele). Ühe korra hind 20 eurot (esimesel korral „100% raha tagasi“ garantii).
Lisainfo ja registreerimine: mall.kivisalu@gmail.com 56607452. Osalustasu kanda 8.oktoobriks 2019 a/a EE452200221068270266 OÜ Substants. Selgitusse märkida: Bioesensoorika baastreeningute osalustasu 11 korra eest (180). Tasuda võib ka kohapeal sularahas.

Kaasa võtta: Mugavad harjutamise riided (soovitavalt hallides toonides ja ühevärvilised) ning kaustik ja harilik pliiats. Treeningutele panustatud aja ja raha väärtustamisel on oluline sisemise huvi ja eesmärgi olemasolu.
Lisainfo ja registreerimine: mall.kivisalu@gmail.com 56607452

Sildid :

Juhendajad

Gerda Smirnova-Valk

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist

Biosensoorika baastreeningud Eneseregulatsiooni kolm alust: Hingamine. Plastiline liikumine. Heli moodustamine. Kolmapäeviti 18.30 – 21.00 9.oktoober – 18.detsember 2019. Madara tn 29, Tallinn, Biosensoorse Psühholoogia Instituut Treeningud on mõeldud inimestele, kes soovivad iseennast ja oma hinge tundma õppida ning avastada milleks nad tegelikult võimelised on. Nähtused mida peetakse “imeks” on tegelikult igaühe käeulatuses. Peenenergeetiline nägemise-, tundmise-, […]

Osalustasu : 180€ €

Tase : Algtase Edasijõudnud

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?