16-11-2019

5 kuud

inimese kohta /

500

Avaleht Kursused

Bioenergeetiline tervendamine: Energiaravi kursus Tallinnas

Bioenergeetiline tervendamine: Energiaravi kursus Tallinnas

Juhendaja

Anastasia Nazarova

Kategooria

Baaskursus Edukus Meeste tervis Naise tervis Tervendamine

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

«TERVENDAMINE, ENESETERVENDAMINE JA ENERGIARAVI»

BIOENERGEETILINE TERVENDAMINE ALGTASE:
BIOSENSOORSED MEETODID TERVENDAMISES JA ENESEREGULATSIOONIS, PSÜHHOENERGEETILINE KAITSE.

Programmi aluseks on mitmekümneaastased uuringud inimese psüühilistest protsessidest ja nende seotusest organismi rakkude füsioloogiliste funtsioonide ning väliste energoinformatsiooniliste energiavahetuslike protsessidega.
St. Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide ja selle juhi Vladimir Tonkovi poolt on välja töötatud unikaalne peenetundelise tajumuse vilumuste ettevalmistamise süsteem, mille tulemusena aktiveeruvad ulatuslikud organismi ja psüühika reservsete võimaluste arengu protsessid ning mis hakkavad arenema juba esimesest praktilisest õppusest alates. Ettevalmistuse tulemusena toimub inimese füüsilise keha ja psüühiliste sfääride sügav tervenemine, areneb intuitsioon ja mälu, omandatakse igapäevased oskused eneseorganiseerimiseks ja kriisisituatsioonidest väljumiseks.
Instituudi poolt välja töötatud lähenemisviis omab sügavat praktilist ja ka teoreetilist baasi, programmi põhialused omavad teaduslikult registreeritud ja patenteeritud kaitset ning litsentsi, mille alusel antakse neid meetodeid edasi seminaride ja pikaajaliste kursuste vormis nii Venemaal kui ka kõikjal välismaal.

Algkursusel omandatavad teadmised ja oskused:
• Praktilised teadmised organismi enesetaastamise, enesetervendamise ja eneseregulatsiooni võimete kohta. Enesetervendamine, kui inimese loomulik võime.
• Sisemise seisundi diagnoosimine (enda ja ümbritsevate).
• Töövõime säilitamise ja tõstmise meetodid tööpäeva jooksul tavalistes tingimustes ja äärmusliku koormuse juhtudel.
• Mateeria kihiliselt jaotunud olemus. Teadvuse kihiliselt läbiv iseloom. Organismi bio-energo-informatsiooniline keskkond.
• Mittekontaktne ja kontaktne bioenergeetiline massaaz.
• Hingamise psühhotehnoloogiad – kui enesetaastamise võimsaim instrument.
• Psühhoenergeetiline kaitse. Mõjutamiste alt ära minek.

Algkursuse teemad:
1.1. Energia- ja informatsioonivahetuslike protsesside teooria ja praktika.
Energia ja informatsioon. Mateeria kui eri tiheduslik ainelisus – peenmateriaalsus ja substantsid: sublimatsioon ja kristalliseerumine – nende protsesside pöörduvuse põhimõtted. Energiakandja mõiste, selle muutumise ja ümberpaiknemise printsiibid. Materiaalsuse aspektid, peenmateriaalne, muumateriaalne.
1.2. Inimene kui erinevatest tihedustest olend.
Kihiliselt-jaotunud mateeria olemus. Teadvuse kihiliselt-läbiv iseloom. Organismi bio-energo-informatsiooniline olemus. Meridiaanide süsteem. Energiaümberjagamistsoonide ehk energiakeskuste süsteem. Kõrge intensiivsusega energia kanalid. Väljalised struktuurid, karkassväljad, kestad, kihid, helendused ja muud ilmingud. Eeterlikud ja muud peenmaterjaalsed osised.
1.3. Psüühika ja psüühilised protsessid.
Psüühika materiaalne olemus. Telekinees.
Psüühika kui inimese tervikliku psühhofüsioloogilise organismi mittefüüsiline ilming. Psüühika määratlemine inimese materiaalsuse osana. Psüühika kui kihiliselt jaotunud mitmetasandiline nähtus. Esemete mittekontaktse liigutamise alused. Telekinees kui efekt, mis tõestab inimese võimet mittekontaktselt ja ka suure vahemaa tagant mõjutada füüsilisi objekte, samas neid võimeid ka edasi arendades ja andes ka kinnitust endale nende võimete olemasolust. Maailmarekordi fikseerimine telekineesi valdkonnas.
1.4. Enesetunde reguleerimise ja enesetervendamise alused. Psühho-füüsilise enesetaastamise oskused. Psüühika reguleerimise bioenergeetilised, psüühilised, kehale-orjenteeritud ja hingamisega teostatavad tehnikad. Psüühiline häälestus – kui enesereguleerimise ja protsesside juhtimise faktor. Enesevaatlemisse süüvimine ja biosensoorsete praktikatega tegelemise organiseerimine. Teadvuse muutunud seisundid ja võimalused nende reguleerimiseks. Eriliste peenmateriaalsete energiakandjate ligitõmbamise võimalused. Täitumine nendest, omistamine, ringijaotamine ja nende rakendamine. Meridiaanidesüsteemi, energiakeskuste, kanalite, väljade ja teiste organismi osade osalemine bioenergiavahetuslikes protsessides. Psühhoenergeetiline kaitse.
1.5. Kontaktne- ja mittekontaktne bioenergeetiline massaaz.
Energiatööks ettevalmistumine. Energeetilise massaazi põhilised näidustused ja vastunäidustused. Häälestumise praktikad. Biosensoorsed meetodid meridiaansüsteemi, sõrmekanalite ning bioväljade aktiveerimiseks, töö peenmateeria tompudega, voogudega, projektsioonidega. Mittekontaktsed meetodid organismi sisemiste struktuuride ja organite mõjutamiseks. Spetsiaalsed meetodid psüühika aktiveerimiseks ja koormusvõimsuse kasvatamiseks. Kontaktne- ja mittekontaktne bioenergeetiline massaaz. Hiileripraktikad. Kudede ja rakkude taastamine. Patsientide biosensoorse diagnoosimise meetodid.
1.6. Biosensoorsed hingamise psühhotehnikad.
Hingamise roll inimese elus. Hingamise füsioloogilised alused. Hingamine ja bioenergiavahetuslikud protsessid. Hingamine ja psüühilised protsessid. Hingamine kui eneseregulatsiooni vahend. Biosensoorse hingamise tüübid ja nende eripärad.

Kõigi teemade kohta praktikad vajalike seisundite ja praktiliste oskuste omandamiseks.
Kursus toimub eestikeelse tõlkega.

Läbiviija: Biosensoorse Psühholoogia Instituut (Sankt-Peterburg, Venemaa)
Juhendajad:
Anastasia Nazarova - Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, biosensoorse massaazi ja tervendamise osakonna juhataja, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel.
Olga Bulkina – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi õppejõud, biosensoorse psühholoogia spetsialist, kes on spetsialiseerunud organismi noorenemise ja tervenemise protsesside uurimisele ja vastavate spetsiaalsete praktikate õpetamisele.

Toimumisajad:
1) 16 - 17 november 2019
2) 14 - 15 detsember 2019
3) 18 - 19 jaanuar 2020
4) 15 - 16 veebruar 2020
5) 14 - 15 märts 2020

Kestvus: algusega laupäeval kell 11:00 kuni 17:00 pühapäeval kell 9:00 kuni 15:00
Kursuse pikkus: 5 kuud ( 5 kahepäevast sessiooni nädalavahetuseti üks kord kuus).

Osalemise tingimused:
a) Eelnev kogemus energoptaktikates ei ole nõutud.
b) Kursuse sesside vahelisel ajal on nõutud kodutöö tegemine ja kord nädalas on võimalik koos praktiseerida.
c) Kogu kursuse jooksul on lubatud puududa ühel korral mõjuval põhjusel.
d) Kursusega liituda saab ainult esimesel või teisel korral, hiljem enam liituda ei saa.


Hind: Kursuse maksumus on 500 eurot/ kokku 5 osa. Ühe korra hind eraldi iga korra eest tasudes on 125 eurot/kord.
Pikkadel kursustel osalejatele ja Biosensoorse Psühholoogia Spetsialistide Ettevalmistussüsteemi liikmetele teise samaaegse kursuse puhul hind -50%

Toimumine: Tallinnas, Madara 29, II korrusel, Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna Keskuses.
Kaasa võtta mugavad harjutamiseriided nii tubaseks kui ka väliseks harjutamiseks ning kaustik ja harilik pliiats.

Kõigile kursuse edukalt läbinutele väljastab Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut sertifikaadi, mis tõendab kursuse teemade ja vajalike praktiliste oskuse omandamist. Sertifikaat väljastatakse kas inglise või venekeelsena.
Kursuse läbijad saavad osaleda EDASIJÕUDNUTE TASEME 6-kuulisel kursusel: BIOSENSOORSED MEETODID TERVENDAMISES. KONTAKTNE- JA MITTEKONTAKTNE BIOENERGEETILINE MASSAAZ (alates 11.-12.04.2020 kord kuus)

Vajalik on eelregistreerimine e-mailile: info@biosens.ee hiljemalt 15. novembriks 2019. Osalustasu kanda 15. novembriks 2019 Biosensoorse Psühholoogia Instituut OÜ a/a EE887700771001978253 Selgitusse märkida: Tallinna Tervendamisekursuse osalustasu (125 või 500). Arve saamiseks saata rekvisiidid kohe registreerudes kursusele.

Lisainfo: info@biosens.ee  www.biosens.ee Tel: 53069307 Mati Kiisler
FaceBookis: Leht: Biosensoorse Psühholoogia Instituut ja Grupp: Bioenergeetika Kursused Eestis

Sildid :

Juhendajad

Anastasia Nazarova

Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist
VAATA LÄHEMALT

Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist

Olga Bulkina

Biosensoorse Psühholoogia spetsialist, õppejõud, tervendaja.
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse Psühholoogia spetsialist, õppejõud, tervendaja.

Osalustasu : 500 €

Max Availability : 9999

Tase : Algtase

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?