23-11-2019

5 kuud

inimese kohta /

500

Avaleht Kursused

Müstika kursus Tartus: Müstilised meetodid biosensoorikas.

Müstika kursus Tartus: Müstilised meetodid biosensoorikas.

Juhendaja

Tatjana Semenko

Kategooria

Edukus Müstika

MÜSTIKA SÜVAKURSUS. MÜSTILISED MEETODID BIOSENSOORSES PSÜHHOLOOGIAS. TARTUS

Programm on orienteeritud:
Kõigile inimestele, kes on huvitatud kõige kaasaegsemate vaimsete praktikate ja biosensoorsete võtete õppimisest nii isiklikel kui ka ametialastel eesmärkidel enda isikliku potensiaalsuse avamiseks ja enda tõelise olemuse tundmaõppimiseks.

Läbiviija: Biosensoorse Psühholoogia Instituut (Sankt-Peterburg, Venemaa)
Juhendajad: Tatjana Semenko ja tema assistendid.

Tatjana Semenko, Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, teadusliku telekineesi uurimise osakonna juhataja, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel, rahvusvahelise konkursi „Kaasaegsed meetodid psühholoogias ja pedagoogikas“ diplomant (UNESCO-UNISEF 2012).

Kursuse programm:
2.1. Biosensoorsed psühhotehnoloogiad.
Kihiliselt-jaotunud mateeria olemus. Bioeeterkeskonnad. Ülemateriaalsed (muumateriaalsed) keskkonnad. Keskkonnad ja neisse sisenemise põhimõtted. Järjestikused ja nö viimsel piiril asuvad maailmad. «Egregoriaalse samba» mõiste. Teadvuse kihiliselt-läbiv iseloom. Paratervendamise ja enesetervendamise biosensoorsed aspektid. Toitumise ja erinevate vahetusprotsesside küsimused. Hingamine, liikumine ja heli kasutamine. Biosensoorsete praktikatega tegelemise filosoofilis-maailmavaatelised ja eetilised aspektid.
2.2. Psüühika ja psüühilised protsessid.
Psüühika materiaalne olemus. Psüühika kui inimese tervikliku psühhofüsioloogilise organismi mittefüüsiline ilming. Psüühika määratlemine inimese materiaalsuse osana. Psüühika kui kihiliselt jaotunud mitmetasandiline nähtus. Füüsilisuse kahene iseloom. Idamaised filosoofilis-maailmavaatelised suunad kui üks otsene võimalus inimese psüühiliste protsesside ja ka energo-informatsioonilise ülesehituse uurimiseks. Esemete mittekontaktse liigutamise süvendatud praktikad (telekinees).
2.3. Vaimsuse uurimine psühholoogias.
Vaimsuse uuringute filosoofilis-maailmavaatelised, ajaloolised, psühholoogilised ja muud aspektid. Vaimsus ja religioossus. Vaimsus biosensoorsete psühhodistsipliinide mõistes. Vaimse ja psüühilise kasvu ja arengu printsiibid. Müstika ja parafenomenoloogiliste nähtuste allikad, ajaloolised aspektid. Müstilise maailmavaate eripärad. Kujundvormiline maagia ja psüühika reageeringud. Müstilise teadmise suunatus, teadmiste edasiandmise viisid. Sünni ja surma küsimused, inimkonna põlvnemise allikad.
2.4. Keskkond ja sellega koostoime meetodid.
Keskkondade mõiste ja liigid, oskus ja valmisolek keskkonda sisenemiseks. Keskkondade valvurid. Toimimise eetika. «Peenmaailmaga» töötamise ohutustehnika. Teadvuse muutunud seisundid.
2.5. Kehast väljumise praktikad ja kehavälised kogemused.
Kehastväljumise praktikad, hüpoteetilised võimalused surmajärgseks eksistentsiks. Uned ja unenägemine. Müstiline nägemine, teadvuse muutunud seisund. Keskkondade, maailmade ja dimensioonide müstika. Keskkondade vahelise liikumise printsiibid. Teadvuse kihiliselt-läbiv võime, teadvuse liikuvus.
2.6. Tervenemine, kui protsess liikumisel enda Allikasse.
Haiguste põhjused ja nende profülaktika. Tervis, kui suhete ja energeetiliste seoste süsteem - inimestega, esemetega, sündmustega, nähtustega, egregoridega jt. Saatus – kas kalduvused või karma? Praktilised bioenergeetilised lähenemised karma muutmiseks. Tervenemise võimalikkus kaasaegsete ökoloogiliste ja tehnogeensete kataklüsmide tingimustes. Elulise Harmoonia loomine ja Elu Tee leidmine.

Kõigi teemade kohta praktikad vajalike seisundite ja praktiliste oskuste omandamiseks.
Kursus toimub eestikeelse tõlkega.

Toimumisajad:
1) 23 - 24 november 2019
2) 21 - 22 detsember 2019
3) 25 - 26 jaanuar 2020
4) 22 - 23 veebruar 2020
5) 21 - 22 märts 2020

Kestvus: algusega laupäeval kell 11:00 kuni 17:00, pühapäeval kell 9:00 kuni 15:00

Kursuse pikkus: 5 kuud ( 5 kahepäevast sessiooni nädalavahetuseti üks kord kuus).

Osalemise tingimused:
a) Eelnev kogemus vaimsetes praktikates või energoptaktikates ei ole nõutud.
b) Kursuse sesside vahelisel ajal on nõutud kodutöö tegemine ja kord nädalas on võimalik koos praktiseerida.
c) Kogu kursuse jooksul on lubatud puududa ühel korral mõjuval põhjusel.
d) Kursusega liituda saab ainult esimesel või teisel korral, hiljem enam liituda ei saa.

Hind: Kursuse maksumus on 500 eurot. Ühe korra hind eraldi iga korra eest tasudes 150 eurot/kord.

Pikkadel kursustel osalejatele ja Biosensoorse Psühholoogia Spetsialistide Ettevalmistussüsteemi liikmetele teise samaaegse kursuse puhul hind -50%

Toimumine: Tartus, Riia mnt 35, II korrusel, Juunika Koolitused Koolituskeskuses

Kaasa võtta mugavad harjutamiseriided nii tubaseks kui ka väliseks harjutamiseks ning kaustik ja harilik pliiats.

Kõigile kursuse edukalt läbinutele väljastab Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut sertifikaadi, mis tõendab kursuse teemade ja vajalike praktiliste oskuse omandamist. Sertifikaat väljastatakse kas inglise või venekeelsena.

Vajalik on eelregistreerimine e-mailile: ger-da@hotmail.com hiljemalt laupäevaks enne loengu toimumist.Osalustasu kanda BSP Keskus OÜ
a/a EE172200221071052730 Selgitusse märkida Müstikakursuse osalustasu (150 või 500). Arve saamiseks saata rekvisiidid kohe registreerudes kursusele.

Lisainfo:Tel: 56646839 Gerda Valk ger-da@hotmail.com
FaceBookis: Leht: Biosensoorse Psühholoogia Instituut ja Grupp: Bioenergeetika Kursused Eestis

Sildid :

Juhendajad

Tatjana Semenko

Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist
VAATA LÄHEMALT

Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist

Osalustasu : 500 €

Tase : Edasijõudnud Spetsialisti tase

Asukoht : Riia tn 35 Tartu

Küsimusi?