09-09-2019

12 korda

inimese kohta /

120€

Avaleht Kursused

Biosensoorsete praktikate baaskursus

Biosensoorsete praktikate baaskursus

Juhendaja

Gerda Smirnova-Valk

Kategooria

Baaskursus

Programmi kestus: 4 nädalat (09.09 - 03.10.2019)

Osalustasu: 120€

Harjutamise režiim: 3 korda nädalas 3 praktilist tundi järjest: esmaspäev, kolmapäev, neljapäev kl. 18:00 - 21:00. Kokku 12 korda.

 


Juhendajad: 

Gerda Valk - Biosensoorse psühholoogia spetsialist, St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Diplom praktilise psühholoogia alal, “Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises”. ( Diplom ПП nr.190).

Kadri Kulbas - Biosensoorse psühholoogia spetsialist, omandanud biosensoorse psühholoogia täiendõppe diplomi “Isiksuse uurimise ja psühholoogilise nõustamise kaasaegsed aspektid” (diplom ПП 227, St Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut, Venemaa) ja Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplomi nr EE005: juhendaja assistent biosensoorses psühholoogias (2017).

 

Programm on suunatud:

 • Isikutele, kes on huvitatud ekstrasensoorikast, bioenergeetikast ja inimese ning teda ümbritseva keskkonna energoinformatsioonilisest ülesehitusest või neile kes juba ka omavad praktilist kogemust biosensoorikas ja on huvitatud enda edasiarendamisest selles valdkonnas professionaalsetel ja isiklikel eesmärkidel.
 • Isikutele, kes omavad ettevalmistust energiatöö, sensitiivsuse, rahvameditsiini, tervendamise, psühholoogia, meditsiini ja sotsiaalse töö valdkondades ning kes soovivad saada ja täiustada professionaalseid oskuseid biosensoorses diagnoosimises, enda ja teiste seisundite hindamises, enesetaastamises, enesetervendamises, ümbritseva mõjutamises ja ka ravimises.
 • Kursus on mõeldud kõigile neile, kes reaalselt tahavad omandada antud ainet, reaalselt tahavad omandada professionaalseid oskuseid, olles valmis pikaajaliseks sügavaks ja järjekindlaks enesearendamiseks.

 

Õppe-temaatiline plaan ja ajakava:

 1. osa 09.09 - Bioenergeetilisi protsesse iseloomustavate peamiste mõistete tutvustus ja praktikas rakendamine. Teooria ja praktika.
 2. osa 11.09 - Energiakandja ja energeetilisus. Meridiaanid, meridionaalsed plastid, meridionaalvõrgustik. Interpretaatorid. Peenmateriaalsus. Teooria ja praktika.
 3. osa 12.09 - Bioeeter koostisosa. Inimese kihiliselt jaotunud ülesehitus. Teooria ja praktika.
 4. osa 16.09 - Kanalite süsteem. Kõrge intensiivsusega energiakanalid. Laineline hingamine. Teooria ja praktika.
 5. osa 18.09 - Peamised energiat muundavad tsoonid (energeetilised keskused).  Dünaamilised hingamistehnikad. Teooria ja praktika.
 6. osa 19.09 - Hingamine kui energeetiliste protsesside aktiviseerimise põhiline vahend. Teooria ja praktika.
 7. osa 23.09 - Telekinees. Teooria ja praktika.
 8. osa 25.09 - Lainelise hingamise ja tsüklilise hingamise praktika.
 9. osa 26.09 - Küllastumise praktika.
 10. osa 30.09 -  Biosensoorne tervendamine kui üks biosensoorsete praktikate oskuste praktilisi rakendusi. Teooria ja praktika.
 11. osa 02.10 - Energoplastika alused ja põhimõtted. Teooria ja praktika.
 12. osa 03.10 - Kursuse kokkuvõte. Küsimused, vastused.Kursusega liituda saab ainult esimesel või teisel korral.
Selga mugavad, ühetoonilised harjutamise riided (soovitavalt dressid). Kaasa vihik ja pliiats.

Lisainfo: Gerda Valk 56646839, ger-da@hotmail.com


Registreerimine: klikkides paremal "Registreeru ja maksa"

Sildid :

Juhendajad

Gerda Smirnova-Valk

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist

Programmi kestus: 4 nädalat (09.09 – 03.10.2019) Osalustasu: 120€ Harjutamise režiim: 3 korda nädalas 3 praktilist tundi järjest: esmaspäev, kolmapäev, neljapäev kl. 18:00 – 21:00. Kokku 12 korda.   Juhendajad:  Gerda Valk – Biosensoorse psühholoogia spetsialist, St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Diplom praktilise psühholoogia alal, “Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises”. ( Diplom ПП nr.190). […]

Osalustasu : 120€ €

Tase : Algtase

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?