15-10-2019

11 korda

inimese kohta /

20€/kord

Avaleht Kursused

Tervendavad hingamispraktikad

Tervendavad hingamispraktikad

Juhendaja

Kadri Kulbas

Kategooria

Baaskursus Naise tervis Suhted Tervendamine

Tervendavad hingamispraktikad toimuvad 10. oktoobrist kuni 19. detsembrini, neljapäeviti, kell 17:30 – 19:30, Tallinnas Biosensoorse Psühholoogia Instituudi saalis aadressil Madara 29, II korrusel.

Tegemist on praktiliste kohtumistega, kus igal korral tegeleme hingamispraktikatega ja tunnetust arendavate energeetiliste harjutustega.

Harjutused on suunatud isetervenemise protsesside vallandumisele organismis.

Efektiivse hingamise abil saab inimene:
* parandada oma enesetunnet ja tervislikku seisundit
* tunda ennast elujõulisemana
* suurendada tööalast võimekust
* parandada toimetulekut pingelistes olukordades, õppida vältima konflikte
* muuta enda psüühilisi reaktsioone, mis segavad täisväärtusliku elu elamist

Kohtumiste jooksul tutvume ühtlasi biosensoorika baaselementidega ja käsitleme järgnevaid teemasid:
* energiavahetuslikud protsessid
* meridiaanid, energiat muundavad tsoonid ja kõrge intensiivsusega energiakanalid
* isetervenemise protsesside vallandumine organismis
* aktiveerivad hingamismeetodid
* taastavad, tasakaalustavad hingamismeetodid
* enesetunde reguleerimine
* hingamine ja liikumise plastika
* mateeria kihiliselt jaotunud olemus ja teadvuse kihiliselt läbiv iseloom

Osalema on oodatud kõik, keda antud teemad huvitavad ning kes soovivad tuua oma ellu rohkem rõõmu, selgust, tugevuse ja võimekuse tunnet.

Vastunäidustused kursusel (grupitöös) osalemiseks: elutähtsad implantaadid, meditsiiniliselt diagnoositud psüühilised haigused ning vastav medikamentravi; individuaalset lähenemist nõudvad rasked (kroonilised) haigused, rasedus. Küsimuste korral vastunäidustuste osas palun julgelt ühendust võtta.

Kaasa võtta: Märkmik ja harilik pliiats. Mugavad heledates toonides riided harjutamiseks. Riideid saab kohapeal vahetada.

Toimumise aeg: 15.oktoober - 17.detsember, teisipäeviti, kl 18:00-20:00.

Asukoht: Madara 29,Tallinn, II korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituut. Parkimine on tänaval tasuta. Kohal palume olla 15 minutit enne algust.

NB! Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine telefoni või emaili teel: kadri.kulbas@gmail.com; telefon +372 52 89 740

Osalustasu: Ühe osa kaupa tasudes 20€ / kord.

Tasuda saab kohapeal sularahas. Võimalik on tasuda ka ülekandega arveldusarvele a/a EE167700771002498596, Helemaine OÜ. Selgitusse märkida: Hingamispraktikad ja osaleja nimi.

Läbiviija: Kadri Kulbas
Bioenergeetika spetsialist biosensoorse tervendamise valdkonnas, spetsialiseerunud naise tervise ja psühholoogiaga seotud küsimustele. Biosensoorne psühholoogia on olnud osa minu elust juba 15 aastat. Olen selle aja jooksul läbinud hulgaliselt erinevaid kursuseid ja seminare erinevatel teemadel. Olen omandanud biosensoorse psühholoogia täiendõppe diplomi “Isiksuse uurimise ja psühholoogilise nõustamise kaasaegsed aspektid” (diplom ПП 227, Biosensoorse Psühholoogia Instituut, Venemaa) ja Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplomi nr EE005: juhendaja assistent biosensoorses psühholoogias (2017). Alates 2016. aasta sügisest osalen regulaarõppe vormis Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel Eestis läbi viidavas spetsialistide ettevalmistussüsteemis, tervise ja edukuse sektsioonis. Pidev enesetäiendamine enda poolt valitud psühholoogia ja tervendamise valdkonnas pakub mulle igapäevast arengurõõmu.

Sildid :

Juhendajad

Kadri Kulbas

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist, tervendaja

Osalustasu : 20€/kord €

Tase : Algtase Edasijõudnud

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?