28-06-2018

inimese kohta /

30€

Avaleht Kursused

Telekineesi töötuba

Telekineesi töötuba

Juhendaja

Kategooria

Müstika Telekinees

Töötuba toimub neljapäeval 28.06.2018 kell 18.00-20.00, aadressil Madara 29 2.korrusel Eesti Biosensoorse Psühholoogia Instituudis. Töötoas osalemiseks ei ole vaja omada varasemat kogemust bioenergeetikas.

Telekinees on asjade liigutamine mittekontaktselt. See on võimalus, mitte ainult liigutada eset vaid ka tugevdada enda tervist, arendada tunnetust ja edukust, tajuda ja reguleerida enda seisundit.

Töötoas tegeleme:

  1. Kuidas alustada telekineesiga?
  2. Kuidas valmistada telekineesi vahendit?
  3. Ettevalmistumine telekineesiks, häälestus ja eesmärkide püstitamine.
  4. Telekineesi praktika.

Töötoas osaleja omandab oskused ja teadmised, kuidas iseseisvalt esile kutsuda telekineesi efekti ja kuidas valmistada telekineesi vahendit.

Töötoas antakse teadmised teemade kohta edasi peamiselt praktiliste harjutuste kaudu. Töötuba baseerub St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi poolt välja töötatud teadmistel ja oskustel.

Lisainfo

Kaasa võtta mugavad sportlikud riided (soovitatavalt puuvillased ja heledat tooni), harilik pliiats ja vihik märkmete jaoks, soovi korral veepudel.

Kel soov ise valmistada telekineesi vahendit kaasa võtta klaaskolb, käärid, harilik pliiats. Eelnevalt läbilugeda tutvustav materjal telekineesi vahendi valmistamise kohta: https://www.biosens.ee/materjalid/kuidas-valmistada-telekineesi-harjutamise-jaoks-sobivat-vahendit/

Video, kuidas tegeletakse St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudis telekineesiga: https://www.facebook.com/biosensru/videos/1942109672490628/?hc_ref=ARTKtgplgimplksnn1I_T0o8DXhdAUYWazVG9ZQXkJysuQSkYjmWSpu2gl5mTpSUO-s

Osalustasu 30 eurot, tasuda saab kohapeal sularahas.

Registreerimine ja lisainfo Triinu-Liis Rahe email triinuliis.email@gmail.com, tel. +37251919535. Ühendust võtta, kui on küsimus, kus kohast ja kuidas valida klaaskolbi. Läbiviija Triinu-Liis Rahe on läbinud St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel praktilised süvakursused: “Bioenergeetilised meetodid tervendamises, eneseregulatsioon, psühhoenergeetiline kaitse” (2015), “Biosensoorsed tehnikad äris ja juhtimises” (2015), “Intiimgümnastika ja naise tervis” (2016), “Tervendamine ning biosensoorne kontaktne ja mittekontaktne massaaž” (2016), “Käitumine ja suhted biosensoorses psühholoogias, vastastikuste suhete taastamise ja reguleerimise praktikad” (2016), “Loodusjõudude müstitsism” (2016), “Selgeltnägemise müstilised aspektid. Ettemääratus” (2017) Diplom “Instruktori assistent biosensoorses psühholoogias” (2017). Osalenud erinevatel temaatilistel seminaridel: “Bioenergeetika baaskursus”, “Telekinees – teekond edukusele ja oma elu juhtimisele”, “Intiimgümnastika ja salapärane Kundalini”, “Raseduseks ja sünniks ettevalmistumine biosensoorse psühholoogia meetoditega”, “Kes meid juhib? Mikroorganismide mõjust inimese tervisele.”. Alates 2016. aasta sügisest St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel Eestis läbi viidavas spetsialistide ettevalmistussüsteemis. Tegelenud tantsimise, joogapraktikate, taliujumise ja jooksmisega.

Sildid :

Juhendajad

Osalustasu : 30€ €

Tase : Algtase Edasijõudnud Spetsialisti tase

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?