21-01-2020

Iga nädal

inimese kohta /

20€/kord

Avaleht Kursused

Muutunud teadvuse seisundid: praktika

Muutunud teadvuse seisundid: praktika

Juhendaja

Kadri Kulbas

Kategooria

Baaskursus Edukus Meeste tervis Müstika Naise tervis Tervendamine

Muutunud teadvuse seisundid: iganädalane praktika algajatele ja edasijõudnutele Biosensoorse Psühholoogia Instituudis igal teisipäeval kl. 18:00 - 20:00 Kadri Kulbase juhendamisel.

Muutunud teadvuse seisunditeks nimetatakse seisundeid, kus inimese harjumuspärane taju iseenesest ja ümbritsevast on muutunud. Need on seisundid, kus avalduvad ja arenevad inimese loomulikud, ekstrasensoorsed võimed.

Need on seisundid, kus inimesel on võimalus:
- tajuda iseenda ja maailma nn. sügavamaid kihte
- leida enda jaoks vastuseid ja selgust
- ammutada elujõudu, leida rõõmu ja rahulolu
- terveneda
- vabaneda tavaelu stressidest
- hingeliselt areneda
- kogeda imesid
- kogeda erinevaid paranormaalseid efekte

Praktika jooksul tegeleme erinevate biosensoorsete, tunnetust arendavate harjutuste ja praktikatega, mille abil õpime muutunud teadvuse seisunditesse sisenema, nendes viibima ja nendest korrektselt väljuma.
Iga tunni praktika kujuneb muuhulgas osalejate igakordsetest isiklikest huvidest lähtudes.

Toimumise aeg:
14.jaanuar - 26.mai, teisipäeviti, kl. 18:00 - 20:00

Kaasa võtta: märkmik ja harilik pliiats. Mugavad heledates toonides riided harjutamiseks. Riideid saab kohapeal vahetada.

Asukoht: Madara 29,Tallinn, II korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituut. Parkimine on tänaval tasuta. Kohal palun olla 15 minutit enne algust.

NB! Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine telefoni või emaili teel: kadri.kulbas@gmail.com; telefon +372 52 89 740

Osalustasu: 20 eurot /kord.

Tasuda saab kohapeal sularahas. Võimalik on tasuda ka ülekandega arveldusarvele a/a EE167700771002498596, Helemaine OÜ. Selgitusse märkida "MTS praktika" ja osaleja nimi.

Läbiviija: Kadri Kulbas
Bioenergeetika spetsialist ja praktik. Spetsialiseerunud biosensoorse tervendamise valdkonnale.
"Biosensoorsed psühhodistsipliinid on olnud osa minu elust juba 15 aastat. Olen selle aja jooksul läbinud hulgaliselt erinevaid temaatilisi kursuseid ja seminare. Olen omandanud biosensoorse psühholoogia spetsialisti diplomi “Isiksuse uurimise ja psühholoogilise nõustamise kaasaegsed aspektid” (diplom ПП 227, Biosensoorse Psühholoogia Instituut, Venemaa), Biosensoorsete praktikate spetsialisti diplomi ( diplom EE0016, Biosensoorse Psühholoogia Instituut, Venemaa).
Alates 2016. aasta sügisest osalen regulaarõppe vormis Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel Eestis läbi viidavas spetsialistide ettevalmistussüsteemis, tervise ja edukuse sektsioonis. Pidev enesetäiendamine enda poolt valitud biosensoorse psühholoogia ja tervendamise valdkonnas pakub mulle igapäevast arengurõõmu."

Sildid :

Juhendajad

Kadri Kulbas

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist, tervendaja

Osalustasu : 20€/kord €

Tase : Algtase Edasijõudnud

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?