07-09-2021

12 korda

inimese kohta /

300

Avaleht Kursused

Kursus: Elujõud ja armastus

Kursus: Elujõud ja armastus

Juhendaja

Kategooria

Edukus Heaolu Suhted Tervis

Toimumise aeg ja koht: 07.09 - 23.11.2021, igal teisipäeval, kl 18:00-20:30 Biosensoorse Psühholoogia Instituudis, Madara 29, Tallinn. 2. korrusel. Lisaks iganädalane koos praktiseerimine online.

Kursus on suunatud kõigile, kes soovivad olla elujõulised ning saavutada oma eesmärke tundes südames armastust iseenda ja kõige ümbritseva suhtes. Kursusel on meie eesmärk pakkuda läbi biosensoorsete praktikate terviklikku lähenemisviisi iseendale, et saavutada suuremat enesekindlust, selgust, rahu ja rõõmu; arendada loomulikku vaistu; mõista paremini oma südamesoove ning leida ja kasvatada endas peituvad isikliku jõu allikad; kasvatada oma elujanu ja naudingut; omada rahuldustpakkuvat suhet iseenda ja teistega; püsida kasvavalt heas sisemises seisundis.

Kursus baseerub St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi aastakümnete pikkusel praktilisel kogemusel ja teaduslike uuringute tulemusel saadud teadmistel ja oskustel. Biosensoorsed ehk inimese tunnetuse, tundlikkuse ja intuitsiooniga seotud meetodid aitavad organismil terveneda kõikidel tasanditel.

Kursus on teoreetiline ja praktiline. Me kasutame erinevaid energeetilisi protsesse; hingamise, hääle ning liikumise plastika praktikaid.

Kursusel omandad:
- eneseregulatsiooni põhitõed ja meetodid;
- kuidas saavutada isikliku jõu kasv, eneseusk ja enesekindlus;
- kuidas ennast tervendada, leevendada stressi;
- kuidas hoida püsivamalt heaolu seisundit;
- kuidas taastada keha ning psüühika loomulik seisund ja elujõud
- kuidas saavutada isiklikud eesmärgid, nii et naudid ka protsessi;
- kuidas ennast armastada;
- kuidas luua endale soovitud elu.
 

Toimumise aeg ja koht: 07.09 - 23.11.2021, igal teisipäeval, kl 18:00-20:30 Biosensoorse Psühholoogia Instituudis, Madara 29, Tallinn. 2. korrusel.
Lisaks iganädalane koos praktiseerimine online.
Lähtuvalt riiklikust olukorrast ja vastavalt vajadusele võib kursus toimuda online.

Teemad:
1) 07.09 Häälestumine oma soovidele ja enda vastavus sellele. Külgetõmbe seadus - saad seda, mis sa oled.
2) 14.09 Eesmärgid. Töö eesmärkidega. Energeetiline tugi eesmärkide saavutamiseks.
3) 21.09 Individuaalne plaan. Isiklikud eesmärgid ja tegevusplaan nende saavutamiseks.
4) 28.09 Südame protsessid.
5) 05.10 Eneseusk, eneseaustus ja enese väärtustamine.
6) 12.10 Kolmnurk. Rollid inimsuhetes.
7) 19.10 Isikliku energeetilise välja kasvatamine, puhastamine.
8) 26.10 Protsessid astraalis. Mida teha seal, et õnnestuks siin?
9) 02.11 Sidemete pehmendamine ning ümberjaotamine. Nende moodustumine ning mõju inimesele.
10) 09.11 Jõud. Energeetilised protsessid isikliku jõu kasvatamiseks.
11) 16.11 Stiihiad.
12) 23.11 Müstilise kolmnurga protsessid.

Vastunäidustused kursusel osalemiseks on psüühilised häired, südame kardioregulaator, rasedus, ägedas faasis olevad haigused, Covid.

Kaasa võtta: Märkmik ja kirjutusvahend. Mugavad sportlikud heledates toonides riided. Riideid saab kohapeal vahetada. Kursusel oleme sokkides või paljajalu.

Asukoht: Madara 29, Tallinn, II korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituut. Parkimine tänaval tasuta. Kohal olla 15 min enne algust.
Meie kasutuses on suur ruum, kus kõik osalejad saavad olla teistest piisavas turvalises kauguses.

Lisainfo ja registreerumine: mariajoffe@gmail.com, +372 5664 6921. Registreerumine kuni 03.09.2021

Osalustasu ja maksmine: 300 eurot (12+12 korda). Peale registreerumist tasuda ülekandega (võimalik ka arvega) Happy Living OÜ arvele EE977700771002005251, selgitusega Elujõud ja armastus. Võimalus maksta kohapeal sularahas kursuse esimesel korral.

Juhendajad:
Maria Joffe - Biosensoorne psühholoog, tervendaja ja juhendaja. Spetsialiseerunud tervendamisele ning elukvaliteedi ja heaolu tõstmisele igas elu valdkonnas. Tegelenud biosensoorika ja bioenergeetikaga alates 2001. aastast. St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel läbinud praktilised aastased ja pooleaastased süvakursused, sealhulgas: “Bioenergeetika alused”, “Biosensoorne Psühholoogia”, “Biosensoorne Psühholoogia Ettevõtluses ja Juhtimises”, “Biosensoorsed Hingamistehnikad”, “Intiimgümnastika kursus naistele”, “Naistekursus I-II tase”, “Tervendamine ning biosensoorne kontaktne ja mittekontaktne massaaž”, “Hiileripraktikad ja energiaravi”, “Müstiline selgeltnägemine, Inimese saatus”, “Biosensoorsed meetodid tervendamises I-II tase”, Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom (diplom ПП nr 244) “Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises. Biosensoorse psühholoogia spetsialist“.

Kadri Päll - Tegelenud biosensoorsete praktikatega alates 2016. aastast. St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel läbinud erinevaid praktilisi süvakursuseid biosensoorikas. Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom „Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises“ (diplom ПП nr 246), praktiline psühholoog ja konsultant.

Sildid :

Juhendajad

Osalustasu : 300 €

Tase : Algtase

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Tallinna keskus

Küsimusi?