17-01-2023

15 korda

inimese kohta /

330

Avaleht Kursused

Enesetervendamise kursus – algtase ja edasijõudnud

Enesetervendamise kursus – algtase ja edasijõudnud

Juhendaja

Kadri Kulbas

Kategooria

Heaolu Meeste tervis Naise tervis Psühholoogia Tervendamine Tervis
Toimumise aeg: 17.jaan. - 24.aprill, teisipäeviti kl. 18:30 - 21:00
Koht: Biosensoorse Psühholoogia Instituudi saal, Madara 29, II korrus
 
Enesetervendamise kursus.
Biosensoorsed meetodid tervendamises ja eneseregulatsioonis.
 
Biosensoorseid praktikaid on läbi aegade väga efektiivselt kasutatud tervendamise valdkonnas. Teadvuse muutunud seisundite kaudu on võimalik jõuda organismi sügavamate kihtideni ja lähedale haiguste ja tervislike kõrvalekallete algsetele põhjustele.
 
Kursuse eesmärk on edasi anda praktilised teadmised ja oskused organismi enesetaastamise, enesetervendamise ja eneseregulatsiooni võimete kohta. Lisaks omandavad osalejad loomulikud oskused igapäevase töövõime ja hea enesetunde iseseisvaks säilitamiseks, taastamiseks ja hoidmiseks.
 
Kursusel osalemine pakub võimaluse tegeleda bioenergeetiliste harjutustega järjepidevalt, puhastades ja uuendades seeläbi enda organismi kiht kihi järel. Sel viisil on seisundi paranemine ja järk-järguline tervenemine selle protsessi reaalne ja loogiline tulemus.
 
Kursuse kohtumised toimuvad teisipäeva õhtuti, kl. 18:30 - 21:00. Igal korral tegeleme lisaks teooria käsitlemisele ka praktikaga konkreetse kehapiirkonna, organi või -süsteemi tervendamise eesmärgil.
Tegeleme bioenergeetika praktikatega, mis sisaldavad spetsiifilisi hingamis-, liikumis-, tunnetus- ja meditatsiooniharjutusi, mis on suunatud tervise taastamisele.
Vajalik on ka kohtumiste vahepeal, kodutööna, harjutuste tegemine, et toetada iseennast jooksvalt ja igakülgselt.
 
Kursus sobib hästi inimesele, kes tahab iseenda kohta rohkem teada saada ja oma tajusid kogemuslikult laiendada. Oodatud on inimesed, kes huvituvad tervisest ja soovivad arendada erinevaid enesetervendamise oskuseid.
 
Kursuse programm ja ajakava:
1. 17.01 Sissejuhatus teemasse. Enesetunde reguleerimise alused. Biosensoorsete praktikatega tegelemise praktilised küsimused. Keskkonna toetav roll. Ohutustehnika.
2. 24.01 Peenmateriaalsete energiakandjatega küllastumise protsess. Organismi erinevate osade osalus energiavahetuslikes protsessides. Psühho-füüsilise enesetaastamise jaoks vajalikud bioenergeetilised oskused.
3. 31.01 Mateeria kihiliselt jaotunud olemus. Teadvuse kihiliselt läbiv iseloom. Sisemise seisundi uurimine ja hindamine.
4. 07.02 Hingamise kultuur, liikumise plastika ja heli moodustamise kunst, kui enesetervendamise esmased ja põhilised vahendid.
5. 14.02 Tihedate peenmateriaalsete struktuuride lahustamise praktikad. Kristalliseerumiste, settimiste, jäikuste, tihenemiste, moondumiste jms. energeetiliste moonutustega tegelemise praktikad.
6. 21.02 Kontaktsed võtted ja võimalused enesetervendamises.
7. 28.02 Kontaktivabad võtted ja võimalused enesetervendamises.
8. 07.03 Enesetervendamine kui inimese loomulik võime. Hingelise arengu tähtsusest.
9. 14.03 Psüühika materiaalne olemus. Telekinees, kui võimalus muutusteks.
10. 21.03 Pea piirkonna tervendamine.
11. 28.03 Hingamisteede tervendamine.
12. 04.04 Südame piirkonna tervendamine.
13. 11.04 Siseorganite tervendamine.
14. 18.04 Luustiku tervendamine.
15. 25.04 Hormonaalsüsteemi tervendamine.
 
Vastunäidustused kursusel (grupitöös) osalemiseks: elutähtsad implantaadid, meditsiiniliselt diagnoositud psüühilised haigused ning vastav medikamentravi; individuaalset lähenemist nõudvad rasked (kroonilised) haigused, rasedus. Küsimuste korral vastunäidustuste osas palun julgelt ühendust võtta.
 
Läbiviija: Kadri Kulbas
Spetsialist biosensoorsete psühhodistsipliinide valdkonnas, biosensoorne psühholoog ja tervendaja.
Tegelenud bioenergeetikaga alates 2004. aastast Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel. Praktiline kogemus inimeste nõustamises, juhendamises ja tervendamises alates 2014. aastast. Alates 2016. aasta sügisest osalemine Biosensoorse Psühholoogia Instituudi tervise ja edukuse valdkonna süvaõppes.
Diplom biosensoorse psühholoogia alal “Isiksuse uurimise ja psühholoogilise nõustamise kaasaegsed aspektid” (PP 227, Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut).
Biosensoorsete praktikate spetsialisti diplom ( EE 0016, Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut).
 
Kursuse maksumus: 330 eur (15 osa). Ühe korra tasu iga korra eest eraldi tasudes 25 eur.
Tasuda saab kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega arveldusarvele a/a EE167700771002498596, Helemaine OÜ. Selgitusse märkida: Enesetervendamise kursus ja osaleja nimi. Arve saamiseks palun edastada rekvisiidid registreerumisel.
 
Toimumise aeg: teisipäeviti, kl 18:30-21:00, 17. jaanuar - 25. aprill,
Kursusega saab liituda kuni jaanuari lõpuni, hiljem enam liituda ei ole võimalik.
 
Registreerumine:
Vajalik on eelnev registreerumine kadri.kulbas@gmail.com või telefon +372 52 89 740
Asukoht: Madara 29, II korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituut. Parkimine on Madara tänaval tasuta. Kohal olla 15 minutit enne algust.
Kaasa võtta: märkmik ja harilik pliiats, mugavad heledates toonides riided harjutamiseks. Riideid saab kohapeal vahetada.
 
Lisainfo: kadri.kulbas@gmail.com või tel. 52 89 740
Facebook: Kadri Kulbas, biosensoorne psühholoog

Sildid :

Juhendajad

Kadri Kulbas

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist, tervendaja

Osalustasu : 330 €

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituut Tallinnas

Küsimusi?