Bioenergeetika klubi: Enesetaastamise praktikad

Juhendaja

Olavi Randla

Kategooria

Heaolu Tervendamine Tervis
Aeg: alates 02. novembrist, kolmapäeviti, kell 18:30 - 20:30.
Maksumus: 20 eurot kord.
 
Enesetaastamine on vajalik oskus ja harjumus igaühele, olenemata tervislikust seisukorrast, east või elustiilist. Kõik igapäevased tegevused nõuavad osa meie energeetilisest ressursist ning selleks, et päeva või nädala lõpuks ennast endiselt reipa ja heatujulisena tunda, on vaja ennast perioodiliselt taastada.
Inimene võib kogeda nii füüsilist kui psüühilist väsimust. Regulaarne biosensoorsete praktikatega tegelemine võimaldab ennetada igasuguse väsimuse kuhjumist ja vältida kroonilise stressi, läbipõlemise ning paljude teiste haiguslike seisundite teket.
 
Jõuvarude, psüühilise stabiilsuse ja hea enesetunde taastamiseks on hulgaliselt biosensoorseid praktikaid, mis on lihtsasti sooritatavad ja omandatavad. Just selliseid praktilisi harjutusi teeme Bioenergeetika klubi iganädalastel kohtumisel.
 
Harjutuste eeliseks näiteks tavapärase puhkamise ees on esiteks kõrgem efektiivsus. See tähendab, et harjutuste abil on võimalik taastumine saavutada kiiremini ja põhjalikumalt kui passiivselt puhates. Teiseks eeliseks on harjutuste rakendamisvõimalused. Kui olete omandanud oskused teha lihtsaid harjutusi, siis saate neid kasutada oma enesetunde parandamiseks väga erinevatel ajahetkedel.
 
Enesetaastamise praktikad toimuvad Biosensoorse Psühholoogia Instituudi saalis, Madara 29, II korrus. Sisenemine Ädala perearstikeskuse sissepääsust. Tänavale saab tasuta parkida, hoovi palume autot mitte jätta.
 
Selga panna mugavad pehmed riided (kõige parem on puuvillased dressid). Kohapeal on riiete vahetamise võimalus.
 
Toimumise ajad aastal 2022:
02.11.2022
09.11.2022
16.11.2022
23.11.2022
30.11.2022
07.12.2022
14.12.2022
21.12.2022
 
Vajalik on tundi registreerumine kas Bioenergeetika klubi messengeri teel või e-maili aadressil: bioenergeetikaklubi@gmail.com
 
Osalustasu: 20 eurot kord. Biosensoorse Psühholoogia Instituudi 6 kuulistel kursustel osalejatele -50%.
Võimalus on tasuda kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega arveldusarvele EE517700771002858903 Nautiv Hing OÜ. Selgituseks märkida “Enesetaastamine” ja toimumise kuupäev. Arve saamiseks saata makserekvisiidid registreerimisel.
 
Juhendajad:
Olavi Randla, biosensoorsete psühhodistsipliinide spetsialist ja tervendaja ning kõrgharidusega biosensoorses psühholoogias.
Alates 2014 aastast tegelenud biosensoorsete psühhodistsipliinidega ja läbinud St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi kursuseid tervendamises ja biosensoorses massaažis, müstikas, biosensoorsetes hingamistehnikates, edukuses ja juhtimises, psühholoogias ning mitmetel muudel teemadel.
 
Kadri Kulbas, spetsialist biosensoorsete psühhodistsipliinide valdkonnas, biosensoorne psühholoog ja tervendaja.
Tegelenud bioenergeetikaga alates 2004. aastast Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel. Praktiline kogemus inimeste nõustamises, juhendamises ja tervendamises alates 2014. aastast. Alates 2016. aasta sügisest osalemine Biosensoorse Psühholoogia Instituudi tervise ja edukuse valdkonna süvaõppes.
Diplom biosensoorse psühholoogia alal “Isiksuse uurimise ja psühholoogilise nõustamise kaasaegsed aspektid” (PP 227, Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut).
Biosensoorsete praktikate spetsialisti diplom ( EE 0016, Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut).
 

Sildid :

Juhendajad

Olavi Randla

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist

Kadri Kulbas

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist, tervendaja

Osalustasu : 20 €

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituut Tallinnas

Küsimusi?