18-09-2018

Iga nädal

inimese kohta /

20€/kord

Avaleht Kursused

Bioenergeetiline jooks

Bioenergeetiline jooks

Juhendaja

Kategooria

Jooks Tervendamine
Kas sulle pakub jooks huvi, aga ei tea kust alustada? Oled juba alustanud, aga pead ennast sundima, et sellega tegeleda? Kadestad teisi, kui kergelt nemad jooksevad, samas kui sinu jaoks tundub see lõputu pingutus? Sulle meeldib joosta, aga on raske leida enda jaoks meeldivat tempot? Tunned, et tahaksid ja saaksid jooksu enda jaoks veelgi nauditavamaks muuta? Kuidas joosta nii, et ennast ära ei lõhuks? Siis see koolitus on just sulle. Kui sa oled kunagi eelpool mainitud küsimustega kokku puutunud, siis tea, et mina olen ka. Läbi isikliku kogemuse, aastate pikkuse katsetuse olen leidnud enda jaoks viisi, kuidas joosta nii, et:
  • sellest on võimalik tunda suurt rõõmu,
  • ei väsi,
  • või isegi kui tekib väsimustunne, taastub keha loetud tundide jooksul.
Antud jooksumetoodikas on bioenergeetika ühendatud enesetajumise arendamise ning füüsilisest liikumisest loomulikult tekkiva naudingutundega. Praktika tugineb Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi mitmekümneaastastele parafenomenide ja inimese loomulike võimete uurimistulemustele ja kogemustele. Jooksutreening toimub igal teisipäeval alates 18. septembrist kl 18-19:30, algusega KUMU alumise parkla juurest. Kogu programm võtab aega 1.5h ja toimub iga ilmaga. Osalustasu 20€/kord, esimene kord 100% raha tagasi garantii. Millega me tegeleme?
  • Inimese energeetilise ülesehituse teooria ja praktika.
  • Ettevalmistus ja soojendus jooksuks. Füüsiline ja energeetiline aktivatsioon.
  • Õige jooksutehnika ja -tempo ning selle arendamine.
  • Energeetilise jooksu praktika.
  • Organismi aktiveerimine jooksu ajal.
  • Venitus ja taastumine peale jooksu. Energeetiline mahalaadimine.
  • Vajadusel ja soovi korral küsimused ja personaalsed nõuanded.
Mida osalemiseks teha tuleb? Anna palun enda tulekust eelnevalt teada kas telefonil 55641212, meilil ahtinurme@gmail.com või Facebookis. Oluline, et sa teavitaksid mind ka kõikvõimalikest terviseprobleemidest, et ma saaks kogu programmi sinu jaoks kõige ohutumalt läbi viia. Mida kaasa võtta? Selga kindlasti ilmale vastav sportlik riietus, millega saab joosta, jalga jooksujalanõud, rõõmus meel, isiklik huvi ning eesmärk jooksuks. Kui tekib küsimus, kui paksult riidesse panna, siis omast kogemusest - pange niivõrd õhukeselt, et tavalisest natuke tempokamalt käies teil palav ei hakka ja niivõrd paksult, et paar minutit koha peal seistes külm ei hakka. Läbiviija: Ahti Nurme - Olen biosensoorse psühholoogia spetsialist, ettevõtja ja kahe lapse isa. Tundsin esimest korda suurt rõõmu jooksmisest algkooli ajal, kuid peale seda jäi jooksuhuvi mitmeteks aastateks soiku. 2007  aastal avastasin enda jaoks selle taas läbi biosensoorsete treeningute ning jooksen siiamaani. Lisaks jooksule olen ennast aastate jooksul täiendanud Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi erinevatel kursustel, oman biosensoorse psühholoogia spetsialisti tunnistust ning osalen spetsialistide ettevalmistussüsteemis. Jooksu alal täiendan lisaks ennast jooksuklubis Treeningpartner treener Urmas Randma käe all.

Sildid :

Juhendajad

Osalustasu : 20€/kord €

Tase : Algtase Edasijõudnud Spetsialisti tase

Asukoht : KUMU

Küsimusi?