04-01-2023

Iga nädal

inimese kohta /

20

Avaleht Kursused

Bioenergeetika klubi: Enesetaastamise praktikad

Bioenergeetika klubi: Enesetaastamise praktikad

Juhendaja

Olavi Randla

Kategooria

Heaolu Tervendamine Tervis
Toimumise aeg: kolmapäeviti, kell 18:30 - 20:30
Osalustasu: 20 eurot kord.
 
Enesetaastamine on kõigile vajalik oskus ja harjumus, olenemata tervislikust seisukorrast, east või elustiilist. Igapäevased tegevused nõuavad osa meie energeetilisest ressursist ning selleks, et päeva ja nädala lõpuks ennast endiselt reipa ja heatujulisena tunda, on vaja ennast perioodiliselt taastada.
 
Jõuvarude, psüühilise stabiilsuse ja hea enesetunde taastamiseks on hulgaliselt biosensoorseid praktikaid, mis on lihtsasti sooritatavad ja omandatavad.
Bioenergeetika klubi iganädalastel kohtumisel jaanuarikuus tegeleme praktiliste harjutustega, kuhu kaasame loodusjõud: tuli, vesi, õhk ja maa. Veebruaris pöörame tähelepanu eeskätt südame piirkonnale ja tutvustame eesetaastamise võimalusi ja iseärasusi selle piirkonna kaudu.
 
Inimene võib kogeda nii füüsilist kui psüühilist väsimust. Regulaarne biosensoorsete praktikatega tegelemine võimaldab ennetada igasuguse väsimuse kuhjumist ja vältida kroonilise stressi, läbipõlemise ning paljude teiste haiguslike seisundite teket.
 
Harjutuste eeliseks näiteks tavapärase puhkamise ees on esmalt kõrgem efektiivsus. See tähendab, et harjutuste abil on võimalik taastumine saavutada kiiremini ja põhjalikumalt kui passiivselt puhates. Teiseks eeliseks on harjutuste rakendamisvõimalused. Kui olete omandanud oskused teha lihtsaid harjutusi, siis saate neid kasutada oma enesetunde parandamiseks väga erinevatel ajahetkedel.
 
Enesetaastamise praktikad toimuvad Biosensoorse Psühholoogia Instituudi saalis, Madara 29, II korrus. Sisenemine Ädala perearstikeskuse sissepääsust. Tänavale saab tasuta parkida, hoovi palume autot mitte jätta.
 
Selga panna mugavad pehmed riided (kõige parem on puuvillased dressid). Kohapeal on riiete vahetamise võimalus.
 
Toimumise ajad jaanuaris ja veebruaris 2023:
04.01.2023
11.01.2023
18.01.2023
25.01.2023
01.02.2023
08.02.2023
15.02.2023
22.02.2023
 
Vajalik on tundi registreerumine kas Bioenergeetika klubi messengeri teel või e-maili aadressil: bioenergeetikaklubi@gmail.com
 
Osalustasu: 20 eurot kord.
Biosensoorse Psühholoogia Instituudi 6 kuulistel kursustel osalejatele -50%.
Võimalus on tasuda kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega arveldusarvele EE517700771002858903 Nautiv Hing OÜ. Selgituseks märkida “Enesetaastamine” ja toimumise kuupäev. Arve saamiseks saata makserekvisiidid registreerimisel.
 
Juhendajad:
Olavi Randla, biosensoorsete psühhodistsipliinide spetsialist ja tervendaja ning kõrgharidusega biosensoorses psühholoogias.
Alates 2014 aastast tegelenud biosensoorsete psühhodistsipliinidega ja läbinud St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi kursuseid tervendamises ja biosensoorses massaažis, müstikas, biosensoorsetes hingamistehnikates, edukuses ja juhtimises, psühholoogias ning mitmetel muudel teemadel.
Kadri Kulbas, spetsialist biosensoorsete psühhodistsipliinide valdkonnas, biosensoorne psühholoog ja tervendaja.
Tegelenud bioenergeetikaga alates 2004. aastast Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel. Praktiline kogemus inimeste nõustamises, juhendamises ja tervendamises alates 2014. aastast. Alates 2016. aasta sügisest osalemine Biosensoorse Psühholoogia Instituudi tervise ja edukuse valdkonna süvaõppes.
Diplom biosensoorse psühholoogia alal “Isiksuse uurimise ja psühholoogilise nõustamise kaasaegsed aspektid” (PP 227, Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut).
Biosensoorsete praktikate spetsialisti diplom ( EE 0016, Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituut).
 

Sildid :

Juhendajad

Olavi Randla

Biosensoorse psühholoogia spetsialist
VAATA LÄHEMALT

Biosensoorse psühholoogia spetsialist

Osalustasu : 20 €

Asukoht : Biosensoorse Psühholoogia Instituut Tallinnas

Küsimusi?