Biosens

11 märts 2017

Kommentaare pole

Avaleht Materjalid

Kuidas valmistada telekineesi harjutamise jaoks sobivat vahendit?

Kuidas valmistada telekineesi harjutamise jaoks sobivat vahendit?

Alustuseks leidke sobiva suurusega vaas – näiteks läbimõõduga umbes 15 cm ja kõrgusega umbes 40 cm.
Seejärel lõigake paberist välja spiraal.
See võib olla lihtsalt sirkliga lehele joonistatud ühelaiused ringid, mille pärast spiraalikujuliselt välja lõikate, või võite teha ka alltoodud joonise sarnase spiraali:


Täpid, ringid, lained ja muud kujundid, mis on spiraalile joonistatud ei oma tähendust. Need on tehtud selleks, et märgata ka väikseimat spiraali liikumist.
Spiraal ei tohi puudutada vaasi külgi ja peab rippuma vabalt.
Liimige spiraali keskpunkt väga peene niidi otsa kas liimi, kleeplindi või mõne muu vahendi abil. Niidiks võib olla tavalise keerutatud niidi üks kiud. Selle saab niidi lahtikeerutamise abil. Teine ots kleepige vaasi põhja.
Tulemuseks peaks olema tagurpidi pööratud vaas, milles ripub spiraal, mis ei puutu vaasi seinu. Umbes selline, nagu on näidatud allpool toodud joonistel:

Lisaks veel mõned variandid telekineesi harjutamise jaoks:

Siin on ajalehest keerutatud rull ja selle keskmesse on kinnitatud niit. Selle variandi eeliseks on see, et peale keerutamise on seda lihtsam ka kõigutada.


Siin on vaasi põhja kinnitatud jõuluehe. Väikesed peeglikesed annavad kohe ka väikseimastki liikumisest märku. Ka seda vahendit on võimalik nii keerutada kui ka kõigutada.


Võib ka tavalist lauatennisepalli mööda lauda või veepinnal liigutada.