V. Tonkov “Vestlusi Üliteadvusest” – PDF raamat (432 lk)

10.00 

Kategooria:

Kirjeldus

Raamat on 432 lk, digitaalne PDF kujul, mille saab peale ostmist alla laadida ühe korra. Tellimusest on võimalik taganeda kuni allalaadimist pole alustatud – toodet ostes nõustute selle tingimusega.

EESSÕNA RAAMATU „VESTLUSI ÜLITEADVUSEST“ EESTIKEELSELE TÕLKELE

Austatud lugeja!

Sinu ees on õppevahend, mille ma kirjutasin 90-ndate aastate alguses inimeste jaoks, kes käisid kuulamas minu kursusi. See on üks kõige esimesi õppematerjale ja peegeldab minu isiklikke, toona veel paljuski ebaküpseid vaateid nii meie ühiste huvide ainele – praktilisele ekstrasensoorikale – kui ka tolle aja poliitilisele olukorrale, inimsuhete globaalse pulbitsemise perioodile, mis muutis süsteeme kogu maailmas. Kõik see jättis muidugi jälje ka käesolevasse kirjatöösse, mis kannab endas selle aja hõngu.

Inimesed, kes huvituvad maagia ja esoteerika, okultismi ja religiooni, ekstrasensoorika ja parafenomenoloogia küsimustest, on harva tähelepanelikud poliitiliste muutuste ja eesrindlike teaduslike uurimuste suhtes. Sellised muutused huvitavad neid pigem isiklike parafenomenoloogiliste huvide tõestuse, mitte globaalsete üldinimlike hädade aspektist. Meie, kes me siis elasime, oleme sellele üsna konkreetne kinnitus.

Täna lahutavad meid uued piirid, meil on sageli erinevad vaated ühisele ajaloole, ühtedele ja samadele sündmustele, mis omal ajal said kogu maailma poolt konkreetse hinnangu. Ometi on meil nagu varemgi kaks kätt, kaks jalga ja üks nina, me vajame endiselt und, toitu ja õhku, ning olles normaalsed inimesed, soovime oma lastele rahulikku tulevikku ja tervist. Ja veel – me vajame midagi, mis on sügavalt peidetud reaalsuse loori taha.

S e l l e n i , mis on sügavalt peidetud reaalsuse loori taha, jõuavad inimesed erinevaid teid pidi: kes religiooni, kes ekstrasensoorika, kes filosoofia kaudu. Kuid kõiki neid inimesi ühendab üks: neil on oma füüsilises olemuses kitsas, nende vaimne alge nõuab vaimset realisatsiooni. Mitte teatrites, raamatukogudes või filosoofilistes vaidlustes, vaid just nimelt nendes vaimsetes sfäärides, mida on aegade algusest tunnistatud ja millest meile räägivad unenäod ja unenäosarnased olekud teadvuse muutunud seisundites.

Meile öeldakse: uni – see pole tõsiseltvõetav, muutunud teadvuse seisundid – see on enesesisendus, nii et unustage rumalused! Ent… Rumaluste ja enesesisendusega pole võimalik liigutada eset praktilises telekineesis ehk teiste sõnadega – eset mitte puudutades, aga selliseid inimesi on meil tuhandeid, mis on kinnitatud ka rekordiga Guinessi rekordite raamatus. Enesesisendus ei veena teist inimest tervenema ravimatust haigusest, aga ka selliseid näiteid on hulgaliselt.

Maailm on asustatud inimestega ja … inimestega. Ja nende inimeste ja … inimeste vahel on erinevuste kuristik, millest peamine on suhtumine iseendasse ja oma eksisteerimise psüühilisse baasi – praktilisse, mitte filosoofilisse vaimsusesse, mis juhib inimest pärast tema keha surma igaviku sügavustesse.

See õppematerjal on lühike kirjeldus esimestest sammudest inimese teel, kes on otsustanud lükata laiali füüsilise reaalsuse piirid eesmärgiga isiklikult kontrollida teaduslikult põhjendatud kuuldusi mitteteadusliku võimatusest.

Tahate uskuda teadust – uurige ise järele. Ja olles tänulik selle üle, mida teadus meile tõepoolest annab, lükake tagasi see, milles ta eksib. Ning seejärel – sammuge möödapääsmatusse!

V. Tonkov,
austusega ja kutsega igavikku

Lisainfo

Lehekülgi:

432

Formaat:

PDF