Tervendamise kursus

300.00 

Enese ja teiste tervendamise oskus on kõigil inimestel loomupäraselt olemas. Kursusel õpid avama ja kasutama isiklikke võimeid, mille tulemusel tekib sisemine rahulolu ja elujõu suurenemine, taastub tervis ning elu kulgeb paremini.
Oodatud on kõik, kes soovivad elada terve ja nooruslikuna.

Kategooria:

Kirjeldus

Enese ja teiste tervendamise oskus on kõigil inimestel loomupäraselt olemas. Kursusel õpid avama ja kasutama isiklikke võimeid, mille tulemusel tekib sisemine rahulolu ja elujõu suurenemine, taastub tervis ning elu kulgeb paremini.
Oodatud on kõik, kes soovivad elada terve ja nooruslikuna.

Kursus baseerub St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi aastakümnete pikkusel praktilisel kogemusel ja teaduslike uuringute tulemusel saadud teadmistel ja oskustel. Biosensoorsed ehk inimese tunnetuse, tundlikkuse ja intuitsiooniga seotud meetodid aitavad organismil terveneda kõikidel tasanditel.

Kursus on teoreetiline ja praktiline.
Kursusel omandad:
– eneseregulatsiooni põhitõed ja meetodid;
– kuidas ennast tervendada;
– kuidas maandada pingeid ja leevendada stressi;
– kuidas vabaneda valust ning taastuda kiirelt haigustest;
– kuidas hoida püsivamalt heaolu seisundit;
– kuidas taastada keha ning psüühika loomulik seisund ja elujõud.

Toimumise aeg ja koht: 14.09. – 30.11.2021.
Igal teisipäeval kl 18-20:30, 12 korda. Biosensoorse Psühholoogia Instituudis, Madara 29, Tallinn. 2. korrusel.
Lisaks 1x nädalas online praktika 1h.

Kursuse programm:
Kursuse jooksul tegeleme kõikide kehapiirkondade ja organsüsteemide tervendamisega.

1) 14.09. Sissejuhatus. Bioenergeetika ja tervendamine.  Meridiaanid ja meridionaalne süsteem.  
2) 21.09. Voog. Kanalid.
3) 28.09. Meridiaanid ja voog. Peenmateriaalne täitumine.
4) 05.10. Biosensoorse tervendamise teooria.
5) 12.10. Energeetilised keskused ehk energiat muundavad tsoonid.
6) 19.10. Egregoriaalne sammas. Inimese kihiline ülesehitus.
7) 26.10. Peenmateriaalsed keskkonnad.
8) 02.11. Substantsioonilised hingamispraktikad tervenemiseks.
9) 09.11. Süda. Armastus. Tervis läbi häälestumise ja enesearmastuse.
10) 16.11. Mõjud tervisele, nende reguleerimine. Enesekaitse.
11) 23.11. Tervendamise maagilised elemendid.
12) 30.11. Telekinees kui enesetervendamise vahend.

Osalustasu: 300 eurot.
Võimalus maksta kahes osas.

Vastunäidustused kursusel osalemiseks on psüühilised häired, südame kardioregulaator, rasedus, ägedas faasis olevad haigused.

Kaasa võtta: Märkmik ja kirjutusvahend. Mugavad sportlikud heledates toonides riided. Riideid saab kohapeal vahetada. Kursusel oleme sokkides või paljajalu. 

Asukoht: Madara 29, Tallinn, II korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituut. Parkimine tänaval tasuta. Kohal olla 20 min enne algust.
Kursus toimub avaras ruumis, kus saab olla hajutatult. Piirangute kehtestamisel riigis jätkame kursust online.

Lisainfo ja registreerumine: mariajoffe@gmail.com, +372 56646921. Registreerumine kuni 10.09.2021.

Hind ja maksmine:  300 eurot . Peale registreerumist tasuda ülekandega (võimalik ka arvega) Happy Living OÜ arvele EE977700771002005251, selgitusega  Tervendamise kursus. Võimalus maksta kohapeal sularahas kursuse esimesel korral.

Juhendajad:

Maria Joffe – Biosensoorne psühholoog, tervendaja ja juhendaja. Spetsialiseerunud tervendamisele ning elukvaliteedi ja heaolu tõstmisele. Tegelenud biosensoorika ja bioenergeetikaga alates 2001. aastast. St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel läbinud praktilised aastased ja pooleaastased süvakursused.Eesti BSP Instituudi Tervise ja Edukuse sektsiooni vanem. Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom „Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises“ (diplom ПП nr 246), “Biosesnsoorsete praktikate spetsialist” (diplom EE022).

Kadri Päll – Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom „Kaasaegsed aspektid psühholoogilises nõustamises ja isiksuse uurimises“ (diplom ПП nr 244), praktiline psühholoog ja konsultant. Tegelenud biosensoorsete praktikatega alates 2016. aastast. St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel läbinud praktilised erinevaid süvakursuseid biosensoorikas.

Biosensoorse Psühholoogia Instituudi koduleht: www.biosens.ee
FaceBookis: Leht: Biosensoorse Psühholoogia Instituut ja Grupp: Bioenergeetika Kursused Eestis

Biosensoorse Psühholoogia Instituudist:
St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituut on ainus Venemaa haridusasutus, kes on saanud riikliku litsentsi haridustegevuseks ja koolitustegevuseks sellistes valdkondades nagu ekstrasensoorika, biosensoorne psühholoogia, tervendamine, hingamise psühhotehnikad, paranormaalsed praktikad (Haridustegevuse Litsents 78 № 000534 välja antud 18 aprillil 2011 a. registreering № 28).
Instituut on eksisteerinud ja tegutsenud alates 1993. aastast. Selle aja jooksul on õppetöö läbinud üle 200 000 inimese. Instituudi põhiliseks teadusuuringute tegevusalaks on biosensoorsed psühhodistsipliinid ja nende praktilised rakendusalad sellistes valdkondades nagu: – praktiline ekstrasensoorika ja isiksuse filosoofia, – psühholoogia ja psühhoteraapia, – tervendamine, rahvameditsiin ning enesetervendamine, – ettevõtlus, – hingamise psühhotehnikad, – kehakultuur ja sport.
Tegevussuunad Eestis alates 2011 aastast: – biosensoorika alane õpe ja kursused Tallinnas, Tartus ning Pärnus. – tervendamine ja kontsulteerimine Tallinnas ja Pärnus. – individuaalsed ja grupitunnid.
Asutaja ja põhiliste õppeprogrammide väljatöötaja on Vladimir Viktori p. Tonkov – Birchami Ülikooli filosoofiateaduste granddoktor psühholoogias (Madriid, Hispaania), California Ülikooli filosoofiateaduste doktor psühholoogias (Los-Angeles, USA), professor, akadeemik, paljude teadusartiklite ja raamatute autor. Eesti keeles on ilmunud V.Tonkovi “Vestlusi üliteadvusest”, (raamat on müügil e-raamatuna). Instituut osaleb aktiivselt Venemaa seadusloome protsessides, luues ja kaasajastades normatiiv-õiguslikku baasi, mis reguleerib tervendamist ning realiseerib ja täiustab lubade ja dokumentide väljaandmist antud tegevusvaldkondades. Korraldab ettevalmistust ja täiendõpet paljude maade tipp kvalifikatsiooniga spetsialistidele, teeb koostööd ülemaailmsete tervisekaitse organisatsioonidega, mitmete Euroopa ja Aasia ülikoolidega ning paljude föderatsioonide ja organisatsioonidega üle maailma.