Konsulteerimine, coaching, nõustamine ja sotsiaalsed saatmisprotsessid. Saatmise ja konsulteerimise eriküsimused – erinevus tervendamisprotsessidest ja ühekordsest konsulteerimisest.

125.00 

Kategooria:

Kirjeldus

KÕIGILE AVATUD SEMINARID
Läbiviija: Biosensoorse Psühholoogia Instituut (Sankt-Peterburg, Venemaa)

26 – 27 oktoober 2019
Теemа: Konsulteerimine, coaching, nõustamine ja sotsiaalsed saatmisprotsessid. Saatmise ja konsulteerimise eriküsimused – erinevus tervendamisprotsessidest ja ühekordsest konsulteerimisest.
Läbiviija: Pavel Efimov
Laupäeval: 26.10 kell 11:00-17:00 ja pühapäeval, 27.10 kell 9:00-15:00
Tallinn, Madara 29, 2. korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituudi keskus

Edasised teemad ja ajakava:
23 – 24 november
Теemа: Käitumine kriisiolukordades ellujäämuse ja tervise taastumise tagamiseks. Anatoomia ja füsioloogia põhialused biosensoorsete psühhodistsipliinide vaatenurgast. Esmaabi alused. Biosensoorsete praktikatega tegelemise seotus psüühikaga, füsioloogiaga ja tervisega.
Juhendaja: Anastasia Nazarova

21 -22 detsember
Teema: Elulised õppetunnid, tervis, emotsioonid, reageeringud ja inimese areng: Kriitilised ekvivalendid ja kriitilised tsoonid
Juhendaja Anastasia Nazarova

28 – 29 detsember
Теemа: Uusaasta Müstika. Aastavahetus. Ettenägemine, prognoosimine ja uue aasta planeerimine. Erinevused ennustamisest. Spetsiaalsed praktilised protsessid.
Juhendaja: Pavel Efimov

25 – 26 jaanuar
Теemа: Teadlik unenägemine ja unerännakud. Kuidas õppida end unes teadvustama ja enda unesid juhtida.
Juhendaja: Maksim Kokoshko

25 – 26 jaanuar
Teema: Konsulteerimise põhialused majanduslikes, sotsiaalsetes ja tööalastes küsimustes.
Juhendaja: Pavel Efimov

22 – 23 veebruar
Теemа: Telekineesi oskuse omandamine.
Juhendaja: Evgeni Musin

22 – 23 veebruar
Teema: Keskkondade ja ruumide puhastamine. Bioenergeetilised seosed: moodustumine, laiali jagunemine ja ümberjaotamine. Energeetiline puhastamine.
Juhendaja: Anastasia Nazarova

21 – 22 märts
Teema: Patogeensed vs loovad peenmaterjaalsed mõjud. Tervendamine ja energiaravi. Spetsialisti enesetaastamise olulisus ja meetodid.

Toimumine:
Tallinn, Madara 29, 2. korrus, Biosensoorse Psühholoogia Instituudi keskus

Pavel Efimov – Filosoofiadoktor füüsika ja psühholoogia valdkondades (St. Peterburg, Venemaa), teaduste doktor filosoofias (California Ülikool, USA), OOO BRAND-MAX juhatuse liige (St. Peterburg), St Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi rektori abi, rahvusvahelise konkursi „Kaasaegsed meetodid psühholoogias ja pedagoogikas“ diplomant (UNESCO-UNISEF 2012).
Anastasia Nazarova – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, biosensoorse massaazi ja tervendamise osakonna juhataja, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel.
Olga Bulkina – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi õppejõud, biosensoorse psühholoogia spetsialist, kes on spetsialiseerunud organismi noorenemise ja tervenemise protsesside uurimisele ja vastavate spetsiaalsete praktikate õpetamisele.
Evgeni Musin – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel.
Maksim Kokoshko – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel.

Maksumus: 125.- / 1 nädalavahetuse seminar.
5 osa kokku soodushinnaga 500 eurot.
Pikkadel kursustel osalejatele ja Biosensoorse Psühholoogia Spetsialistide Ettevalmistussüsteemi liikmetele hind -50%

Registreerimine: vajalik on eelregistreerimine klikkides paremal “Registreeru ja maksa”

Lisainfo: info@biosens.ee või tel 53069307 Mati Kiisler. 
FaceBookis: Leht: Biosensoorse Psühholoogia Instituut ja Grupp: Bioenergeetika Kursused Eestis

Kaasa võtta mugavad harjutamise riided ning kaustik ja harilik pliiats.