Ekstrasensoorika Kool, reedeti kell 19.00-22.00 (1 osa)

30.00 

Kategooria:

Kirjeldus

PETERBURGI BIOSENSOORSE PSÜHHOLOOGIA INSTITUUDI KÕIGILE AVATUD LOENG-PRAKTIKUMID EESTIS
Tallinnas, Madara 29, II korrusel,
Tõlge eesti keelde.

Reedel 8. novembril kell 19.00-22.00
Teadvuse vabastamine kodeeringutest. Kodeeringud ja ajupesu biosensoorse psühholoogia ja müstika vaatenurgast. Dekodeerivad bioenergeetilised praktikad ja nende praktiline rakenduslik aspekt igapäevaelus.

Edasised teemad ja ajakava:
22.11. – Peenmateriaalsed patogeensed mõjud: needus, kuri silm, kaetamine ja energialöök. Mõjutuste alt enda vabastamine.
29.11. – Mittekontaktne bioenergeetiline ja biosensoorne massaaz. Peenmateriaalsed tervendavad mõjud.
06.12. – Mõtete lugemine. Telepaatia.
13.12. – Peenmateeriast täitumine – müstiline protsess igapäevaseks enesetaastamiseks ja tervise ning võimekuse arendamiseks.
03.01. – Maagilised protsessid: Jõulud ja Uus Aasta.
10.01. – Keha parailmingud: teisikud ja duublid.
17.01. – Bioenergoplastika: peenmateeriast täitumine läbi liikumise. Jõu ja pingevaba liikumise arendamine. Salenemine ja ilu loomulike vahenditega.
24.01. – Ekstrasensoorsuse arendamine.
07.02. – Jõud ja vabastav liikumine: hinge ja keha tants.
14.02. – Biosensoorsed hingamispraktikad: peenmateeriast täitumine läbi hingamise. 1. osa.
21.02. – Biosensoorsed hingamispraktikad: peenmateeriast täitumine läbi hingamise. 2. osa.
28.02. – Inimese egregoriaalne struktuur: kuidas väljuda selle mõjude alt ja kasutada enda kasuks.

Sihtauditoorium:
Programm on välja töötatud inimestele kes tegelevad isikliku arengu ja organismi sisemiste reservide tundmaõppimisega ning kes soovivad saada kogemust bioenergo-informaatika ja ekstrasensoorika valdkonnas.

Lähenemise uudsus ja eripära:
Programm tugineb Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi mitmekümneaastastele parafenomenide ja inimese loomulike võimete uurimistulemustele ja kogemustele.

Läbiviijad:
Tatjana Semenko – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, teadusliku telekineesi uurimise osakonna juhataja, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel, rahvusvahelise konkursi „Kaasaegsed meetodid psühholoogias ja pedagoogikas“ diplomant (UNESCO-UNISEF 2012).
Anastasia Nazarova – Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, biosensoorse massaazi ja tervendamise osakonna juhataja, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja saavutuste raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel.
Pavel Efimov – Filosoofiadoktor füüsika ja psühholoogia valdkondades (St. Peterburg, Venemaa), teaduste doktor filosoofias (California Ülikool, USA), OOO BRAND-MAX juhatuse liige (St. Peterburg), St Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi rektori abi, rahvusvahelise konkursi „Kaasaegsed meetodid psühholoogias ja pedagoogikas“ diplomant (UNESCO-UNISEF 2012).
Evgeni Musin – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel.
Maksim Kokoshko – Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi juhtivspetsialist, Venemaa 2008 aasta Rekordite ja Saavutuste Raamatu laureaat innovaatiliste peenmateeria juhtimise meetodite õpetamisel.

Terve kursuse maksumus on 260 eurot (13 osa).
Ühe loeng-praktikumi maksumus on 30.- Igast osast saab ka eraldi osa võtta.
Esmakordselt instituudi loengutel osalejatele esimesel korral osaluspanus -50%
Pikkadel kursustel osalejatele ja Tervendajate ja Müstika sektsiooni liikmetele -50%
Kaasa võtta mugavad harjutamise riided ning kaustik ja harilik pliiats.

Toimumine: Reedeti kell 19.00-22.00 Madara 29, II Korrusel, Biosensoorse Psühholoogia Instituudi Keskuses.

Lisainfo ja registreerimine: vajalik on eelregistreerimine e-mailile: info@biosens.ee hiljemalt reedeks enne loengu toimumist. Osalustasu kanda Biosensoorse Psühholoogia Instituut OÜ
a/a EE887700771001978253 Selgitusse märkida vastavalt: Loengu osalustasu 1 korra eest (30 või 15) Või Ekstrasensoorika Kooli kursusetasu (260). Arve saamiseks saata rekvisiidid kohe registreerudes.
www.biosens.ee
FaceBookis: Leht: Biosensoorse Psühholoogia Instituut ja Grupp: Bioenergeetika Kursused Eestis
Tel: 53069307 Mati Kiisler